Jesteś w: Strona główna » Giełda » KONSSTALI
Kurs bieżący 0,00
RSS

KONSSTALI

KONSORCJUM STALI SA [KST] Kod ISIN: PLKCSTL00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2008-01-22

Konsorcjum Stali S.A. zbudowaliśmy dzięki umiejętności współdziałania. Rozpoczynaliśmy 25 lat temu od handlu materiałami budowlanymi i stalą. W grudniu 2007 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2008 roku połączyliśmy się z firmą Bodeko Sp. z o.o. tworząc jeden duży podmiot - Konsorcjum Stali. 

Dzięki temu, że wciąż inwestujemy, jesteśmy jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce. Mamy czternaście oddziałów handlowych: dwa w Warszawie (Ursus, Bielany), w Białymstoku, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Chojnicach, Wrocławiu, Zawierciu oraz w Zielonce i Markach koło Warszawy. Dysponujemy też trzema zakładami produkcji zbrojeń budowlanych (w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu), a także dwoma zakładami konstrukcji stalowych: Warszawa Rembertów oraz Polcynk Sp. z o.o. w Radomiu.

Od 2012 roku uruchomiliśmy bardzo nowoczesne Centrum Serwisowe Blach w Krakowie, którego wyroby oferowane są przez nasze oddziały handlowe.

Nowoczesna baza magazynowa i profesjonalne maszyny pozwalają na szybką realizację zamówień. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i dostarczamy towar na terenie całego kraju. Dzięki temu, że jesteśmy dużą i wiarygodną firmą, oferujemy wyroby najwyższej jakości po przystępnych cenach.

Nasz sukces to nie tylko zasługa kilku działających samodzielnie przedsiębiorców, którzy potrafili połączyć siły, by stworzyć większą i lepiej zarządzaną firmę. To też zasługa naszych klientów, którzy wybrali Konsorcjum Stali. Dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę i okazane zaufanie. Rozwijamy się dzięki Wam i rozwijamy się dla Was.Debiut na GPW:  6 grudnia 2007 r.

 
podstrony