Jesteś w: Strona główna » Giełda » LAURENPES
Kurs bieżący 0,09
RSS

LAURENPES

LAUREN PESO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA [LPS] Kod ISIN: PLLRPSP00015
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,09 0,09 0,09 0,09 0.00 % 15000 1350 18.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
W dniu 7 listopada 2006 r. została zawiązana spółka Lauren Peso Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie. Uchwałą Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników z dnia 4 stycznia 2010 r. postanowiono o przekształceniu formy prawnej w spółkę akcyjna.

Podstawowa działalność LAUREN PESO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA obejmuje organizację i prowadzenie szkoleń biznesowych skierowanych do kadry zarządzającej i pracowników. Spółka specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania i sprzedaży, ponadto dysponuje zapleczem trenerskim umożliwiającym organizację szkoleń z takich dziedzin, jak: zarządzanie produkcją, obsługa klienta, marketing i human resources, prawo, informatyka i obsługa komputera, komunikacja oraz umiejętności osobiste. Emitent prowadzi również działalność w zakresie szeroko pojętego doradztwa personalnego.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 16 kwietnia 2010 roku.
podstrony