Jesteś w: Strona główna » Giełda » LCCORP
Kurs bieżący 0,00
RSS

LCCORP

LC CORP SPÓŁKA AKCYJNA [LCC] Kod ISIN: PLLCCRP00017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
LC Corp jest spółką holdingową kontrolującą grupę spółek, których podstawowym przedmiotem działalności jest działalność deweloperska polegająca na nabywaniu nieruchomości i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym, handlowym lub usługowym, a następnie sprzedaży lub najmie lokali położonych w tych obiektach.
 
Grupa zamierza rozwijać swoją działalność na terytorium całego kraju, w tym przede wszystkim we Wrocławiu i jego okolicach oraz w Warszawie. Grupa LC Corp realizuje oraz planuje zrealizować projekty deweloperskie na posiadanych oraz właśnie nabywanych nieruchomościach we Wrocławiu i jego okolicach, w Warszawie, Krakowie oraz Łodzi i okolicach tych miast. W przyszłości Grupa zamierza także rozszerzyć działalność na inne duże miastach w Polsce, w tym w szczególności Poznań, Trójmiasto i ich okolice.

Pod koniec kwietnia 2007 roku został otwarty pierwszy zrealizowany projekt deweloperski Grupy – Arkady Wrocławskie. Obecnie realizowanymi projektami Grupy (które są na ukończeniu lub pod których realizację spółki z Grupy posiadają już lokalizacje) są Sky Tower, Vratislavia Residence, Osiedle Przy Promenadzie i Rezydencja Kaliska. Ponadto, Grupa zawarła już odpowiednie umowy, na podstawie których ma zamiar nabyć tereny pod realizację projektów deweloperskich Crown Apartments oraz Osiedle Zielony Złocień.

W przyszłości Grupa LC Corp ma zamiar koncentrować się głównie na mieszkaniowych projektach deweloperskich, nie rezygnując jednakże z realizowania innych projektów, o ile będą one zapewniały odpowiedni poziom zyskowności.

Debiut na GPW: 29.06.2007 r.
podstrony