Jesteś w: Strona główna » Giełda » LENA
Kurs bieżący 0,00
RSS

LENA

LENA LIGHTING SA [LEN] Kod ISIN: PLLENAL00015
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  LENA

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2008-02-23
Lena Lighting S.A. jest producentem opraw oświetleniowych. Firma powstała w 1989 roku w Środzie Wielkopolskiej, bazując w 100% na polskim kapitale.
Od 1 czerwca 2005 roku spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Kilkanaście lat obecności na europejskim rynku pozwoliło firmie na nabycie odpowiedniego doświadczenia, rozpoznanie potrzeb rynku i stworzenie sprawnie zarządzanej organizacji o nowoczesnej strukturze, dającej pracę ponad 180 osobom. Lena Lighting dystrybuuje produkty na terenie całej Polski odpowiadając na potrzeby największych podmiotów handlu hurtowego i detalicznego. Od początku istnienia firmy bardzo intensywnie rozwija się eksport, aktualnie firma dostarcza swoje produkty do 38 państw świata.

Firma zapewnia swoim klientom produkt wysokiej jakości, gwarantujący wygodę i bezpieczeństwo użytkowania, dostarczony na czas we wskazane miejsce. Działając w ten sposób znalazła uznanie u kontrahentów z całej Europy jako stabilny, profesjonalny partner w interesach.

Wykorzystując szerokie kontakty zagraniczne i krajowe silnie promujemy swój region, wspieramy także lokalne inicjatywy o charakterze kulturalnym i sportowym. Od kilku lat firma wnosi wkład w rozwój polskiego sportu wspierając młode talenty sportowe. Od 2000 roku wspiera rozwój kariery sportowej Rafała Wieruszewskiego - niezwykle utalentowanego lekkoatlety ze Środy Wielkopolskiej, aktualnego Mistrza Polski, Wicemistrza Świata w hali  w sztafecie 4x400m z marca br. i zdobywcy brązowego medalu na tym samym dystansie podczas Mistrzostw Europy w Goeteborgu na stadionie otwartym, w sierpnu 2006. W biegu półfinałowym na 400m  w tych mistrzostwach, Rafał Wieruszewski pobił swój rekord życiowy, który wynosi teraz 45,56s.
 


podstrony