Jesteś w: Strona główna » Giełda » M4B
Kurs bieżący 49,45
RSS

M4B

M4B SPÓŁKA AKCYJNA [M4B] Kod ISIN: PLM4B0000017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
49,45 49,45 49,45 49,45 0.00 % 1 49 09:00
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
M4B SPÓŁKA AKCYJNA jest wyspecjalizowaną firmą technologiczną, która projektuje i wdraża oprogramowanie dla rynku Digital Signage. Spółka jest liderem w branży w Polsce, oferując autorskie, unikalne rozwiązanie technologiczne pod nazwą WAVE Multimedia Everywhere.
 
Wave pozwala na dotarcie z przekazem informacyjnym nawet do kilku milionów osób, dzięki możliwości wyświetlania określonych treści za pośrednictwem rozproszonej sieci ekranów LCD, LED i projektorów. WAVE Multimedia Everywhere z powodzeniem funkcjonuje w Krakowskim Banku Spółdzielczym, a także w sieci delikatesów „Piotr i Paweł”, „Alma” i hipermarketach Tesco. W 2010 roku spółka przeprowadziła prywatną emisję akcji, której pozyskała 700 tys. złotych.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 18 kwietnia 2011 roku.
podstrony