Jesteś w: Strona główna » Giełda » MCLOGIC
Kurs bieżący 0,00
RSS

MCLOGIC

MACROLOGIC SA [MCL] Kod ISIN: PLMCSFT00018
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
Firma wspiera klientów w realizacji celów biznesowych przez efektywne wykorzystanie systemów informatycznych.

Misję realizuje dzięki doskonaleniu jakości dostarczanych przez nas produktów i usług, z zachowaniem szacunku dla pracowników i w trosce o interesy akcjonariuszy.

Firma dostarcza przedsiębiorstwom rozwiązania informatyczne wspomagające realizację ich celów biznesowych. Wspiera swoich klientów w podejmowaniu strategicznych decyzji. Dostarcza wiedzy o sytuacji ich przedsiębiorstwa. Spółka doskonali sposoby działania we wszystkich obszarach działalności. Usprawnia mechanizmy wymiany informacji.

Głównym produktem jest pakiet rozwiązań z rodziny Xpertis, które wspierają następujące dziedziny prowadzenia biznesu: ewidencję i planowanie zasobów (ERP), zarządzanie informacją i wiedzą (KM, CRM), analizy zarządcze (BI).

Xpertis jest połączeniem wiedzy, umiejętności i doświadczenia wykorzystywania technologii informatycznych w efektywnym prowadzeniu biznesu.

Oprogramowanie i stała opieka konsultantów tworzą jedną całość: Xpertis - Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

Macrologic podejmuje także niekomercyjną współpracę z innymi organizacjami. Od wielu lat stara się aktywnie wspierać domy dziecka, działalność fundacji i placówek służby zdrowia. W  pamiątkowej księdze firmy znajduje się kilkadziesiąt listów nawiązujących do przykładów tego typu współpracy.

Od 2002 roku współpracuje z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Efektywność działań została doceniona poprzez przyznanie Certyfikatu Dobroczynności.

Jednym z większym przedsięwzięć o podobnym charakterze, a związanych bezpośrednio z wykorzystaniem autorskiej technologii, było stworzenie bazy danych dla ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. Macrologic udostępnił nieodpłatnie Fundacji narzędzia MacroBASE, dzięki którym powstała baza danych osób zaginionych. Połączenie strony internetowej z bazą ułatwiło poszukiwania osób zaginionych w całym kraju.

Firma aktywnie uczestniczy w działalności Polskiego Rynku Oprogramowania, stowarzyszenia, które czuwa nad prawidłowym i bezpiecznym rozwojem rynku oprogramowania w Polsce oraz nad przestrzeganiem praw autorskich.

Debiu na GPW31.05.2000 r.
 
 
podstrony