Jesteś w: Strona główna » Giełda » MIT
Kurs bieżący 0,00
RSS

MIT

MIT MOBILE INTERNET TECHNOLOGY SPÓŁKA AKCYJNA [MIT] Kod ISIN: PLPPWK000014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Komunikaty spółki

  MIT

Analizy i rekomendacje

  MIT

Opis spółki

  
Do 17 lutego 2010 r. (włącznie) spółka MIT Mobile Internet Technology S.A. notowana była na GPW pod nazwą Polskie Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych im. Eugeniusza Romera S.A. (PPWK).

PPWK jest najstarszą firmą na polskim rynku zajmującą się wydawnictwami kartograficznymi. W swojej bogatej ofercie posiada zarówno wysokiej jakości wydawnictwa drukowane (atlasy miast, plany miast, mapy ścienne), jak również cyfrowe wydawnictwa kartograficzne, oparte na najnowszych technologiach z wykorzystaniem systemów GIS i GPS (Navigo – Cyfrowa Mapa Samochodowa Polski)

Największy nacisk PPWK kładzie na wysoką jakość swoich produktów. Tworzone są w najnowocześniejszych technologiach, na bazie aktualnych oprogramowań (z wykorzystaniem m.in. zdjęć lotniczych i ortofotomap). Dodatkowym atutem jest częsta aktualizacja danych, dzięki czemu produkty PPWK spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Polskie Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych im. E. Romera S.A. jest liderem na rynku wydawnictw kartograficznych od ponad 50 lat, specjalizuje się w wysokiej jakości drukowanych atlasach samochodowych, mapach składanych i planach miast.

W lutym 2010 r. PPWK zmieniło nazwę na MIT Mobile Internet Technology S.A.

Debiut na GPW: 
10.01.1996 r.

podstrony