Jesteś w: Strona główna » Giełda » MNI
Kurs bieżący 0,00
RSS

MNI

MNI SPÓŁKA AKCYJNA [MNI] Kod ISIN: PLSZPTL00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  MNI

Opis spółki

  
MNI SPÓŁKA AKCYJNA  jest spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych specjalizującą się w tworzeniu multimedialnych systemów komunikacji mobilnej dla biznesu.

Firma dostarcza klientom zaawansowane usługi dodane dla telefonii mobilnej: SMS, MMS, WAP, zarówno w technologii GSM jak i 3G. Obecnie ten właśnie obszar aktywności MNI, uznawany za najbardziej perspektywiczny, stanowi jej trzon rozwoju biznesowego. Spółka jest jednym z wiodących dostawców kontentu dla portali i telewizji IP. W oparciu o potencjał technologiczny spółek należących do Grupy, MNI oferuje ponadto usługi telefonii stacjonarnej wraz z usługami dodanymi oraz szerokopasmowy dostęp do Internetu. Wśród odbiorców usług MNI SA są największe firmy z branży telekomunikacyjnej, medialnej i FMCG.

W najbliższym czasie MNI SA zamierza podjąć działalność telekomunikacyjną w obszarze mobilnym jako wirtualny operator (MVNO).

Strategia rozwoju MNI SA zakłada budowę silnej grupy medialnej poprzez dalszy organiczny rozwój spółki, poszerzanie oferty zaawansowanych usług multimedialnych oraz przejęcia podmiotów obecnych już w branży.

Czynniki rozwoju Grupy MNI SA:
  • usługi medialne – wprowadzenie nowych produktów dla segmentu mobilnego oraz usług opartych  o technologię WAP, Premium oraz Videocall na sieci 3G.
  • usługi telekomunikacyjne – rozwój oferty i produktów opartych na nowoczesnych systemach radiowych CDMA i WiMAX oraz poszerzenie oferty dostępu do szerokopasmowego Internetu xDSL.
  • usług marketingu bezpośredniego – rozwój nowego produktu „Voice Mailing”.

Pośród planów rozwoju znajduje się również wprowadzenie nowych usług dla biznesu w dostępnych wielkomiejskich aglomeracjach. Ponadto jeszcze w tym roku MNI SA planuje wejść na rynek jako wirtualny operator komórkowy (MVNO).

Debiut na GPW13.04.1999 r.
podstrony