Jesteś w: Strona główna » Giełda » MOL
Kurs bieżący 0,00
RSS

MOL

MOL MAGYAR OLAJ - ES GAZIPARI NYILVANOSAN MUKODO RESZVENYTARSASAG [MOL] Kod ISIN: HU0000068952
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  

Hungarian Oil & Gas Company Plc (MOL Rt.) został utworzony w 1991 roku i odpowiada on za postawienie kamienia milowego w historii węgierskiego przemysłu naftowego. To jest nie tylko spółka, która obejmuje cały węgierski przemysł naftowy, ale ta, która wyrosła na jedną z największych wielonarodowych korporacji w Europie środkowej.

Wizja, cel i podstawowe wartości
Ambicją firmy jest stanie się - zintegrowaną spółką naftową – najbardziej szanowaną, z przynajmniej 10-cio miliardowym kapitałem,  międzynarodową spółką w Europie środkowej z działaniami łączącymi kilka mórz.

Strategiczne Cele
Dzięki odnoszącym sukces regionalnym rozwojom, będące na czasie inwestycje w aktywach, jak również wydajność, Grupa MOL'a dokonała strategicznych celów przed planowanym terminem.

Przez okres trzech lat, MOL stał się jedną z najlepszych, zintegrowanych spółek energii na świecie.

Nowy pięcioletni cel firmy do 2010 roku, umieszcza strategie maksymalizowania okazji dla wzrostu powstającego w „Nowej Europie”. Korzystając ze swoich dotychczasowych osiągnięć w prowadzeniu transakcji i procesach integracji, Grupa MOL'a będzie kontynuować międzynarodowy rozwój i ulepszenia wydajności, podczas utrzymywania ryzyka na dopuszczalnym poziomie.

Debiut na GPW: 22.12.2004 r.

 

 

podstrony