Jesteś w: Strona główna » Giełda » MUZA
Kurs bieżący 3,70
RSS

MUZA

MUZA SA [MZA] Kod ISIN: PLMUZA000019
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
3,30 3,30 3,77 3,70 +12.12% ↓ 5565 19320 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
MUZA SA działa na rynku wydawniczym od 1991 roku. Jest spółką akcyjną notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 1998 roku. W latach od 1991 do końca października 2004 MUZA SA wydała 2 632 tytuły w łącznym nakładzie 17 343 381 egzemplarzy. Prowadzi własny Klub Czytelników i księgarnię internetową. Bierze udział w krajowych i międzynarodowych targach książki. Współpracuje z najlepszymi wydawnictwami zagranicznymi. Wydaje książki w starannej szacie graficznej. Prezentuje wysoki poziom opracowania merytorycznego. Wydaje książki w oparciu o licencję i opracowuje własne książki i projekty wydawnicze. Współpracuje z najlepszymi tłumaczami, redaktorami, drukarniami. Jest członkiem Polskiej Izby Książki, Polskiej Izby Turystyki i członkiem Porozumienia Wydawców wydającego serię "Kanon na koniec wieku".

Profil wydawniczy:
albumy,atlasy,encyklopedie,leksykony,poradniki,słowniki,książki dla dzieci i młodzieży,
literatura piękna,przewodniki turystyczne,książki prawnicze,książki edukacyjne.

W skład wydawnictwa MUZA SA wchodzą:
Warszawskie Wydawnictwo Literackie, które przygotowuje bestsellery literatury światowej, polską literaturę piękną, eseistykę, poezję i słowniki; Sport i Turystyka, która opracowuje: literaturę o tematyce turystycznej, krajoznawczej, przewodniki po makroregionach Polski, informatory turystyczne o Polsce, albumy i atlasy, internetowy serwis turystyczny.

W skład grupy kapitałowej wchodzą następujące podmioty:
Muza Marketing Sp. z o.o. - prowadzi obsługę Klubu Czytelników i usługi mailingowe. Muza Szkolna Sp. z o.o.

Debiut na GPW08.04.1998 r.
 
 
podstrony