Jesteś w: Strona główna » Giełda » NETIA
Kurs bieżący 3,85
RSS

NETIA

NETIA SA [NET] Kod ISIN: PLNETIA00014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
3,80 3,80 3,89 3,85 +2.12% ↓ 253290 974859 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  NETIA

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
Netia ma stałe i pewne miejsce na polskim rynku telekomunikacyjnym. Świadczą o tym nie tylko osiągnięcia firmy, ale również jej strategia długoterminowa.

Misją Netii jest świadczenie w pełni zintegrowanych usług telefonii przewodowej dzięki zastosowaniu nowoczesnych sieci oraz osiągnięcie pozycji preferowanego dostawcy usług dla firm i klientów indywidualnych. Pragnie to osiągnąć dzięki jakości sieci i usług, zadowoleniu klientów i konkurencyjnym taryfom.

Firma zatrudnia najlepszych pracowników: dynamicznych, młodych, dobrze wykształconych i doświadczonych, w pełni oddanych firmie i kształtowaniu jej przyszłości.

Ambicją naczelnego kierownictwa firmy jest dalszy rozwój Netii jako lidera i niezależnego operatora, odnoszącego w Polsce największe sukcesy. Na dzień 30 czerwca 2006 roku w Netii zatrudnione było 1295 osób.

Debiut na GPW11.07.2000 r.


 
podstrony