Jesteś w: Strona główna » Giełda » NETMEDIA
Kurs bieżący 10,70
RSS

NETMEDIA

NETMEDIA SA [NEM] Kod ISIN: PLNTMDA00018
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
10,70 10,70 10,70 10,70 +2.88% ↓ 50 1 27.12.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  NETMEDIA

Opis spółki

  
NETMEDIA S.A. jest spółką z segmentu nowych technologii, specjalizującą się w nowatorskich systemach informatycznych oraz szeroko pojętym e-commerce. Spółka skupia swoje działania na szybko rozwijających się rynkach takich jak nieruchomości, usługi turystyczne oraz usługi finansowe. Podstawą działania NETMEDIA jest dynamicznie rozwijająca się w Polsce sieć Internet.

Model biznesu Spółki opiera się na dwóch filarach:
B2B - dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań informatycznych oraz usług dla firm,
B2C - sprzedaży usług i produktów bezpośrednio konsumentom.

Usługi turystyczne
Działalność Spółki wzorowana jest na modelu biznesowym zagranicznych spółek zajmujących się pośrednictwem w usługach turystycznych poprzez Internet, takich jak światowy lider na tym rynku Expedia.com. Spółka odgrywa znaczącą rolę w dystrybucji i sprzedaży usług turystycznych na rynku polskim.

Poprzez swoje portale internetowe Spółka obecnie zajmuje jedno z czołowych miejsc pod względem sprzedaży noclegów poprzez Internet. Celem spółki jest rozbudowa innych serwisów tematycznych związanych z turystyką aby stworzyć wiodącą w Polsce grupę serwisów internetowych prezentujących pełny zakres ofert usług turystycznych takich jak: noclegi w hotelach i pensjonatach, wycieczki turystyczne, bilety lotnicze, wynajem samochodów, przewozy autokarowe, czartery łodzi i promów, krótkoterminowe wyjazdy (turystyka weekendowa), kursy językowe.

Rynek Nieruchomości
Spółka zajmuje się kompleksowa obsługą rynku nieruchomości w zakresie informatyki oraz prezentacji internetowej podmiotów występujących na rynku oraz ich ofert. Spółka dostarcza osobom i podmiotom działającym na rynku nieruchomości wysokiej jakości narzędzi na wszystkich szczeblach organizacyjnych: osoby indywidualne, biura pośrednictwa, lokalne sieci biur pośrednictwa, stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami, deweloperzy.

Spółka oferuje następujące produkty i usługi:
 • Uczestnictwo w systemach MLS,
 • Program do obsługi biura nieruchomości,
 • Aktualizacja własnych ofert na własnej stronie www biura,
 • Wyszukiwarka ofert MLS na własnej stronie www biura,
 • Wymiana ofert nieruchomości w grupie biur,
 • Wizualizacja ofert wyłącznych z systemów MLS na portalach ogłoszeniowych,
 • Usługi informatyczne dla deweloperów, uczestnictwo na platformie Deweloper.info,
 • Reklama na Portalach Internetowych - www.Locumnet.pl, www.deweloper.info oraz na regionalnych Portalach MLS.

Bardzo szeroki zakres oferowanych przez spółkę produktów zapewnia znaczące perspektywy rozwoju firmy oraz mniejsze ryzyko niepowodzenia. Spółka ma ugruntowaną pozycję i jest liderem na rynku pod wieloma względami.

Rynek Finansowy
Jest prawdziwie niezależnym doradcą kredytowym. Świadczy kompleksową obsługą klientów w zakresie:
 • kredytów hipotecznych,
 •  pożyczek hipotecznych,
 • kredytów konsolidacyjnych,
 • pożyczek gotówkowych,
 • refinansowania kredytów.

Spółka współpracuje z większością liczących się na rynku banków. Konsultanci firmy uczestniczą w licznych szkoleniach aktualizujących ich wiedzę, podnoszących kwalifikacje i pozwalających im na łatwiejsze przeanalizowanie i porównanie wielu różnych propozycji kredytowych na rynku. Wszystko po to aby zaoszczędzić swoim klientom wiele czasu i pieniędzy.

Debiut na GPW03.11.2006 r.

 
podstrony