Jesteś w: Strona główna » Giełda » NOWAGALA
Kurs bieżący 1,99
RSS

NOWAGALA

CERAMIKA NOWA GALA SA [CNG] Kod ISIN: PLCRMNG00029
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
1,95 1,95 1,99 1,99 0.00 % 702 1369 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  NOWAGALA

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

Ceramika Nowa Gala to producent płytek gresowych. Sprawnie i pewnie działa na rynku ogólnopolskim już od dwunastu lat. Firmę tworzą doświadczeni, kompetentni, lojalni i uśmiechnięci ludzie. Atuty firmy to elastyczność w myśleniu i działaniu, zapał i inwencja w pracy. Po prostu – pełny profesjonalizm.

Ceramika Nowa Gala to kompetentna, kreatywna i rzetelna firma posiadająca sieć sprawdzonych partnerów handlowych działających na terenie całego kraju. Podczas wielu lat pracy na polskim rynku zbudowała profesjonalny zespół ludzi oferujących pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Produkty opracowuje zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klienta, jego wymaganiami i planami.

 Debiut na GPW14.07.2004 r.

podstrony