Jesteś w: Strona główna » Giełda » ONICO
Kurs bieżący 149,50
RSS

ONICO

ONICO SPÓŁKA AKCYJNA [ONC] Kod ISIN: PLONCTR00028
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
149,50 149,50 149,50 149,50 +3.10% ↓ 1 150 09:00
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
ONICO SPÓŁKA AKCYJNA została powołana w 2008 roku w celu prowadzenia działalności jako międzynarodowy pośrednik produktów ropopochodnych, a w szczególności gazu płynnego LPG. Spółka uczestniczy w łańcuchu dostaw pomiędzy producentem (krajowym lub zagranicznym), ewentualnie innym pośrednikiem posiadającym ugruntowaną pozycję w danym regionie a odbiorcą produktu (będącym importerem), który posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną. Produkt, którego pośrednictwem zajmuje się ONICO S.A. trafia do wszystkich gałęzi przemysłu, w których wykorzystywany jest LPG. Spółka prowadzi handel w skali europejskiej.

Model biznesowy ONICO pozwala na bardzo elastyczne dostosowywanie się do sytuacji rynkowej, co może przejawiać się np. odwróceniem kierunków pośrednictwa (zamiana importu na eksport i tym samym często zamiana klienta na dostawcę). Specyficzne i unikalne podejście do handlu pozwala na wykorzystanie potencjału europejskiego rynku LPG i przeprowadzenie rentownych transakcji praktycznie w każdym momencie.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 2 lutego 2011 roku.
podstrony