Jesteś w: Strona główna » Giełda » OPONEO.PL
Kurs bieżący 0,00
RSS

OPONEO.PL

OPONEO.PL SPÓŁKA AKCYJNA [OPN] Kod ISIN: PLOPNPL00013
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2007-11-14

OPONEO.PL S.A. sprzedaje opony i felgi od 2001 roku. Byliśmy jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce z oponami, a obecnie jesteśmy liderem branży oponiarskiej w kraju. OPONEO.PL S.A. posiada także sklepy zagraniczne: niemiecki, holenderski, austriacki, włoski, hiszpański, brytyjski, francuski, turecki, irlandzki i czeski. Systematycznie wchodzimy na rynki kolejnych państw.

Nasze nowoczesne centrum logistyczne jest w stanie wysłać 15 000 opon dziennie do indywidualnych Odbiorców, stanowiących około 90% Klientów naszej firmy. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy, pozwala nam na podwyższanie standardów w obsłudze Klienta. Zaowocowało to rzeszą zadowolonych Klientów, których liczba przekracza obecnie 2 000 000.

Marką spółki i jej głównym portalem jest Oponeo.pl. Jest to największa w Europie baza informacji na temat opon samochodowych. Sprzedaż realizujemy za pomocą rozwiązań informatycznych opracowanych przez doświadczony dział IT. Działalność firmy oparta jest m.in. o nowoczesny, scentralizowany system ControlCenter. Skupienie wszystkich obszarów funkcjonalności firmy w jednym systemie pozwala na szybką i efektywną obsługę dużej liczby Klientów.

OPONEO.PL S.A. to również portal tematyczny Opony.com.pl. Prowadzenie portalu umocniło pozycję spółki jako sprawdzonego źródła informacji i poważnego partnera handlowego.

Oprócz tego firma prowadzi portal Felgi.pl oraz popularne forum RTV AGD – Elektroda.pl. Spółka jest także współwłaścicielem firmy prowadzącej serwis motoryzacyjny Autocentrum.pl oraz posiada kilkanaście innych marek.

Od 2007 roku OPONEO.PL S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uzyskanie dużego zaufania z Państwa strony stało się możliwe dzięki naszej dbałości o zapewnianie najwyższych standardów związanych z bezpieczeństwem realizacji Państwa zamówień.

Debiut na GPW13.11.2007 r.

podstrony