Jesteś w: Strona główna » Giełda » ORCOGROUP
Kurs bieżący 0,00
RSS

ORCOGROUP

ORCO PROPERTY GROUP SA [OPG] Kod ISIN: LU0122624777
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
Orco Property Group jest wiodącym inwestorem, deweloperem oraz asset managerem na środkowoeuropejskim rynku nieruchomości i hotelarstwa. Aktualnie firma zarządza aktywami o wartości 1,31 mld euro, według danych z 31.12.2006.

Obecna w Europie Środkowej od 1991 roku Orco Property Group z siedzibą w Luksemburgu jest spółką akcyjną notowaną na giełdzie Euronext w Paryżu, Praskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz na giełdach papierów wartościowych w Warszawie i Budapeszcie. Na GPW zadebiutowała 21 czerwca 2007.
 
Portfolio Orco Property Group obejmuje: IPB Real, MaMaison Hotels & Apartments, Viterra Development, Gewerbesiedlungs-Gesellschaft mbh (GSG), Orco Real Estate oraz inne nieruchomości komercyjne. Orco Property Group prowadzi działalność w wielu krajach skupiając się na rynkach w Republice Czeskiej, Węgrzech, Polsce, Rosji, Chorwacji, Niemczech i Słowacji.  Koncentrując się na najlepszych lokalizacjach w wielkich miastach, Orco Property Group utrzymuje prestiżowe i i zróżnicowane aktywa, które stale zyskują na wartości.

Orco Property Group jest również sponsorem oraz zarządcą Endurance Real Estate Fund for Central Europe, luksemburskiego zamkniętego funduszu parasolowego z czterema wydzielonymi subfunduszami, koncentrującego się na pozyskiwaniu nieruchomości na rynku powierzchni biurowych i detalicznym, biur klasy A, rezydencjalnym i hotelarskim.

Segmenty działalności: inwestycje mieszkaniowe, obiekty biurowe, hotele.
 
Zasięg działalności: Praga, Budapeszt, Moskwa, Berlin, Duisburg, Dusseldorf, Frankfurt, Monachium, Hamburg, Warszawa, Bielsko-Biała, Bratysława, Ostrava, Brno, Hradec Kralove, chorwacka wyspa Hvar.

Kluczowe kompetencje: developer, inwestor, asset manager, zarządca nieruchomości, zarządca funduszu.

Debiut na GPW21.06.2007
podstrony