Jesteś w: Strona główna » Giełda » ORGANIC
Kurs bieżący 3,90
RSS

ORGANIC

ORGANIC FARMA ZDROWIA SPÓŁKA AKCYJNA [ORG] Kod ISIN: PLORGNK00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
3,30 3,30 3,90 3,90 +20.37% ↓ 300 1 21.12.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
ORGANIC FARMA ZDROWIA SPÓŁKA AKCYJNA to sieć samoobsługowych delikatesów z ekologiczną i zdrową żywnością, kosmetykami i środkami czyszcząco-piorącymi. Poza certyfikowaną żywnością ekologiczną delikatesy posiadają bogatą ofertę produktów dla wegan, wegetarian, diabetyków, alergików, a także osób stosujących różnego rodzaju diety: bezmięsne, bezglutenowe, bezmleczne, makrobiotyczne i inne. Obecnie sieć sklepów składa się z 14 delikatesów, znajdujących się w największych galeriach i centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu i Rumii.

W ramach dywersyfikacji działalności Spółka otwiera również restauracje Green Way (na zasadzie współpracy franchisingowej).

W dniu 26 marca 2007 r. Emitent powołał do życia spółkę córkę - Ekosfera Farma Zdrowia Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą detaliczną przez internet - pod domeną www.ekosfera.pl - ekologicznych (certyfikowanych) i zdrowych (naturalnych, ale bez certyfikatu) produktów spożywczych, kosmetyków, środków czyszczących i piorących.


Spółka zadebiutowała na NewConnect 30 stycznia 2008 roku.

 
podstrony