Jesteś w: Strona główna » Giełda » ORGANIC
Kurs bieżący 5,55
RSS

ORGANIC

ORGANIC FARMA ZDROWIA SPÓŁKA AKCYJNA [ORG] Kod ISIN: PLORGNK00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
5,55 5,55 5,55 5,55 +0.91% ↓ 10 56 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
ORGANIC FARMA ZDROWIA SPÓŁKA AKCYJNA to sieć samoobsługowych delikatesów z ekologiczną i zdrową żywnością, kosmetykami i środkami czyszcząco-piorącymi. Poza certyfikowaną żywnością ekologiczną delikatesy posiadają bogatą ofertę produktów dla wegan, wegetarian, diabetyków, alergików, a także osób stosujących różnego rodzaju diety: bezmięsne, bezglutenowe, bezmleczne, makrobiotyczne i inne. Obecnie sieć sklepów składa się z 14 delikatesów, znajdujących się w największych galeriach i centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu i Rumii.

W ramach dywersyfikacji działalności Spółka otwiera również restauracje Green Way (na zasadzie współpracy franchisingowej).

W dniu 26 marca 2007 r. Emitent powołał do życia spółkę córkę - Ekosfera Farma Zdrowia Sp. z o.o., która zajmuje się sprzedażą detaliczną przez internet - pod domeną www.ekosfera.pl - ekologicznych (certyfikowanych) i zdrowych (naturalnych, ale bez certyfikatu) produktów spożywczych, kosmetyków, środków czyszczących i piorących.


Spółka zadebiutowała na NewConnect 30 stycznia 2008 roku.

 
podstrony