Jesteś w: Strona główna » Giełda » PCGUARD
Kurs bieżący 1,49
RSS

PCGUARD

PC GUARD SA [PCG] Kod ISIN: PLGUARD00019
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
1,49 1,49 1,49 1,49 0.00 % 10 15 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
PC Guard jest firmą działającą w sektorze szeroko pojętej techniki informacyjnej (IT). PC Guard wprowadza własne, zaawansowane rozwiązania informatyczne, które pozwalają sprawować szczegółową kontrolę nad przedsiębiorstwem, jego zasobami i potencjałem.

PC Guard to przede wszystkim firma niebojąca się niestandardowych rozwiązań i nieustannie młodzieńczo aktywna – jednocześnie dysponująca niebanalnym potencjałem i doświadczeniem. Kompetencje, otwartość i swobodna dynamika zespołu pozwoliły przetrwać zastój w branży IT w początkowym okresie istnienia firmy i stworzyć niezwykle konkurencyjny, funkcjonalnie bogaty produkt.

Od roku 2000 PC Guard jest spółką akcyjną. Rozwój firmy znalazł stabilne oparcie w konsekwencji wprowadzenia akcji PC Guard na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych w 2005 r.

Pasją, wyzwaniem i głównym obszarem działania PC Guard jest budowa i rozwój Graffiti. Graffiti to nowoczesny, zaawansowany technologicznie system (klasy ERP) wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Zadaniem Graffiti jest integracja możliwie dużej ilości operacji zaliczanych do procesów zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem.

Więcej o Graffiti
Częścią działalności związaną z Graffiti jest dostosowywanie systemu do potrzeb poszczególnych klientów.
Projekt obejmuje opracowanie koncepcyjne, tworzenie, wdrażanie i serwisowanie zarówno samego systemu Graffiti jak i jego modułów specjalnych, realizujących specyficzne funkcjonalności wykorzystywane przez konkretnych zleceniodawców.

PC Guard prowadzi również sprzedaż, wdrożenie i serwis oprogramowania SYMFONIA, którego producentem jest firma Sage Symfonia – część Grupy Sage, należącej do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie.

Więcej o SYMFONII
Zespół PC Guard przeprowadza też konsultacje oraz analizy efektywności i bezpieczeństwa wdrożenia kompleksowych, nowoczesnych rozwiązań organizacji zarządzania przedsiębiorstwem.

Świadczy profesjonalną pomoc w zakresie analizy przepływu informacji i optymalizacji procesów biznesowych w fazie przygotowania wdrożenia w przedsiębiorstwie.

Pracownicy Działu Technicznego prowadzą techniczną obsługę infrastruktur sieciowych przedsiębiorstw.

podstrony