Jesteś w: Strona główna » Giełda » PCGUARD
Kurs bieżący 0,00
RSS

PCGUARD

PC GUARD SA [PCG] Kod ISIN: PLGUARD00019
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
PC Guard jest firmą działającą w sektorze szeroko pojętej techniki informacyjnej (IT). PC Guard wprowadza własne, zaawansowane rozwiązania informatyczne, które pozwalają sprawować szczegółową kontrolę nad przedsiębiorstwem, jego zasobami i potencjałem.

PC Guard to przede wszystkim firma niebojąca się niestandardowych rozwiązań i nieustannie młodzieńczo aktywna – jednocześnie dysponująca niebanalnym potencjałem i doświadczeniem. Kompetencje, otwartość i swobodna dynamika zespołu pozwoliły przetrwać zastój w branży IT w początkowym okresie istnienia firmy i stworzyć niezwykle konkurencyjny, funkcjonalnie bogaty produkt.

Od roku 2000 PC Guard jest spółką akcyjną. Rozwój firmy znalazł stabilne oparcie w konsekwencji wprowadzenia akcji PC Guard na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych w 2005 r.

Pasją, wyzwaniem i głównym obszarem działania PC Guard jest budowa i rozwój Graffiti. Graffiti to nowoczesny, zaawansowany technologicznie system (klasy ERP) wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Zadaniem Graffiti jest integracja możliwie dużej ilości operacji zaliczanych do procesów zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem.

Więcej o Graffiti
Częścią działalności związaną z Graffiti jest dostosowywanie systemu do potrzeb poszczególnych klientów.
Projekt obejmuje opracowanie koncepcyjne, tworzenie, wdrażanie i serwisowanie zarówno samego systemu Graffiti jak i jego modułów specjalnych, realizujących specyficzne funkcjonalności wykorzystywane przez konkretnych zleceniodawców.

PC Guard prowadzi również sprzedaż, wdrożenie i serwis oprogramowania SYMFONIA, którego producentem jest firma Sage Symfonia – część Grupy Sage, należącej do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie.

Więcej o SYMFONII
Zespół PC Guard przeprowadza też konsultacje oraz analizy efektywności i bezpieczeństwa wdrożenia kompleksowych, nowoczesnych rozwiązań organizacji zarządzania przedsiębiorstwem.

Świadczy profesjonalną pomoc w zakresie analizy przepływu informacji i optymalizacji procesów biznesowych w fazie przygotowania wdrożenia w przedsiębiorstwie.

Pracownicy Działu Technicznego prowadzą techniczną obsługę infrastruktur sieciowych przedsiębiorstw.

podstrony