Jesteś w: Strona główna » Giełda » PKOBP
Kurs bieżący 35,09
RSS

PKOBP

PKOBP POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOŚCI BANK POLSKI SA [PKO] Kod ISIN: PLPKO0000016
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
35,03 34,64 35,26 35,09 +0.26% ↓ 802283 28060522 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  PKOBP

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
PKO Bank Polski jest największym, a zarazem jednym z najstarszych polskich banków. Prestiż marki budowany był przez wiele dziesięcioleci, a z usług Banku skorzystało już kilka pokoleń Polaków.

Oferta usług Banku jest dostosowywana do zmieniających się uwarunkowań rynku oraz rosnących wymagań klientów. Chociaż konkurencja na rynku bankowym w Polsce jest bardzo silna, Bank od lat pozostaje liderem - zarówno pod względem osiągnięć na polu działalności biznesowej, jak i wyników finansowych. Pozycję tę umacnia największa sieć sprzedaży. Jednocześnie Bank rozwija alternatywne kanały dystrybucji. Klienci mogą korzystać z usług bankowości elektronicznej, oferowanych pod marką PKO Inteligo.

PKOBP: PKO Bank Polski jest liderem wśród banków świadczących usługi klientom detalicznym: prowadzi najwięcej depozytów oraz rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, zajmuje również pierwszą pozycję pod względem liczby wydawanych kart bankowych. Oprócz tego Bank jest ważnym partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Ma też znaczący udział w rynku usług oferowanych gminom, powiatom i województwom. Jest również najbardziej liczącym się organizatorem emisji obligacji komunalnych.

Grupa PKOBP, poza działalnością ściśle bankową, świadczy usługi specjalistyczne oraz zajmuje się sprzedażą:
  • rozmaitych produktów finansowych (takich jak fundusze emerytalne),
  • produktów leasingowych,
  • jednostek funduszy inwestycyjnych
  • elektronicznych usług płatniczych.

Tym samym PKO Bank Polski wraz z jednostkami zależnymi zapewnia kompleksową ofertę produktów i usług finansowych.

Debiut na GPW10.11.2004 r.
podstrony