Jesteś w: Strona główna » Giełda » PLASMA
Kurs bieżący 3,82
RSS

PLASMA

PLASMA SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA [PSM] Kod ISIN: PLPLSMS00010
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
3,82 3,82 3,82 3,82 0.00 % 265 1012 18.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
PLASMA SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA powstała w roku 2004 w wyniku wydzielenia ze spółki System S.A., prowadzonej od 1996 r. Dzięki doświadczeniu, nowoczesnym technologiom, własnemu know-how i kadrze o najwyższych kwalifikacjach, uzyskała na polskim rynku zdecydowaną przewagę konkurencyjną w zakresie natryskiwania cieplnego powłok.

Przedmiotem działalności spółki jest natryskiwanie cieplne powłok na metale ultranowoczesną technologia plazmową, technologiami płomieniową i łukową oraz obróbka mechaniczna metali.

Natryskiwanie cieplne powłok to młoda, rozwijająca się wraz z rozwojem inżynierii materiałowej, branża. Powłoki natryskiwane cieplnie znajdują zastosowanie praktycznie we wszystkich branżach przemysłu wytwórczego, stąd odbiorcami spółki są przedsiębiorstwa w branżach przemysłowych, w których wymagana jest wysoka wytrzymałość, odporność na czynniki powodujące zużycie oraz niezawodność elementów.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 26 lutego 2010 roku.
podstrony