Jesteś w: Strona główna » Giełda » POLNA
Kurs bieżący 0,00
RSS

POLNA

ZAKŁADY AUTOMATYKI POLNA SA [PLA] Kod ISIN: PLPOLNA00015
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  POLNA

Opis spółki

  
POLNA to firma o ponad osiemdziesięcioletniej tradycji i ugruntowanej pozycji krajowego lidera w wykonywanym od trzydziestu lat asortymencie produkcji.

Oferuje szeroką gamę produktów do automatyki przemysłowej i ciepłowniczej, urządzenia centralnego smarowania oraz aparaturę laboratoryjną. Wyroby firmy stosowane są w różnych gałęziach przemysłu np.: energetycznego, petrochemicznego, cukrowniczego.

POLNA jest producentem urządzeń, które dzięki wiedzy naszych pracowników i użycia najnowszych technologii produkcji mogą być stosowane tam gdzie potrzebna jest niezawodności i trwałości w ekstremalnych warunkach pracy. Prowadzi ciągłe badania nad nowymi technikami produkcji, wyrobami a także szuka nowych zastosowań dla produkcji. Wszystko aby sprostać wymaganiom klientów, dostosować się do ich potrzeb i zmian na rynku.

Firma przeszła z sukcesem proces prywatyzacji przekształcając się w jednoosobową Spółkę Skarbu Państwa. Od 1998 roku spółka notowana jest na giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wprocesie inwestycyjnym powstała najnowocześniejsza w Polsce odlewnia, spełniająca wysokie wymagania dotyczące ochrony środowiska. Jako spółka posiadająca wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i usług.

Jednym z najważniejszych celów działania firmy jest dostosowanie produktów i świadczenie usług na poziomie gwarantującym zaspokojenie w pełni potrzeb Klienta.
 
Debiut na GPW22.05.1998 r.
podstrony