Jesteś w: Strona główna » Giełda » PROCHEM
Kurs bieżący 17,20
RSS

PROCHEM

PROCHEM SA [PRM] Kod ISIN: PLPRCHM00014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
16,90 16,00 17,20 17,20 +1.78% ↓ 471 8 28.12.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  PROCHEM

Opis spółki

  

PROCHEM to firma inżynierska, projektująca i realizująca inwestycje przemysłowe, obiekty budownictwa ogólnego, a także ochrony środowiska.

Firma istnieje od 1947 r. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również stosowanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują o jej niezmiennie wysokiej pozycji na rynku budowlanym.

PROCHEM specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji inwestycji budowlanych. Inwestycje realizujemy kompleksowo od przygotowania koncepcji projektowych po symboliczne przekazanie klucza inwestorowi, bądź też realizujemy poszczególne zadania na różnych etapach procesu inwestycyjnego. Uczestniczymy w organizacji i zarządzaniu inwestycją pełniąc funkcję doradcy, dewelopera, inwestora zastępczego, inspektora nadzoru inwestorskiego, inżyniera kontraktu FIDIC, czy też generalnego realizatora inwestycji. Świadczymy również usługi konsultingowe w zakresie realizacji kontraktów finansowanych z funduszy pomocowych Unii Europejskiej, w tym opracowywanie wniosków o dofinansowanie.

 

PROCHEM zatrudnia doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel techniczny w różnych specjalnościach, w tym m.in.: technologicznej, architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, mechanicznej, elektrycznej, teletechnicznej i telekomunikacyjnej, instalacyjnej, itd. Ponadto w naszej firmie zatrudnieni są inżynierowie projektu, inspektorzy nadzoru oraz inny personel techniczny - niezbędni do zarządzania realizacją inwestycji. Od 1994 r. akcje spółki notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Debiut na GPW30.06.1994 r.

podstrony