Jesteś w: Strona główna » Giełda » PROJPRZEM
Kurs bieżący 22,50
RSS

PROJPRZEM

PROJPRZEM SA [PJP] Kod ISIN: PLPROJP00018
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
22,50 22,20 22,50 22,50 0.00 % 114 3 28.12.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  PROJPRZEM

Opis spółki

  

PROJPRZEM S.A. wywodzi się z powstałego w 1948 roku prywatnego biura inżynierskiego, które po upaństwowieniu zyskało renomę jako Bydgoskie Biuro Projektowo - Badawcze Budownictwa Przemysłowego. Biuro to specjalizowało się w kompleksowym projektowaniu i budowie obiektów budownictwa przemysłowego i ogólnego, w kraju i za granicą.

PROJPRZEM S.A. prowadzi działalność w 3 segmentach:

Systemy Przeładunkowe

PROJPRZEM S.A. posiada bardzo silną pozycję na rynku europejskim jako jeden z czołowych dostawców  platform przeładunkowych. W celu sprzedaży kompletnych systemów przeładunkowych powołano dwie spółki: PROMStahl Polska Sp. z o.o., odpowiedzialna za sprzedaż w Europie Środkowo-Wschodniej oraz PROMStahl Gmbh, odpowiedzialna za sprzedaż w Europie Zachodniej.

Konstrukcje stalowe

PROJPRZEM S.A. dysponuje dużym rozwojowym potencjałem produkcyjnym w zakresie wytwarzania konstrukcji stalowych.Posiadamy dwa certyfikowane Zakłady Produkcyjne w Koronowie i Sępólnie Krajeńskim. Realizujemy zamówienia dla segmentu chemicznego, energetycznego i ochrony środowiska.

Budownictwo

 

Działalność firmy PROJPRZEM S.A. w obszarze budownictwa skupia się na trzech podstawowych działaniach: zarządzaniu inwestycjami, kosztorysowaniu oraz wykonawstwie.

 Debiut na GPW10.08.1999 r.

podstrony