Jesteś w: Strona główna » Giełda » QUANTUM
Kurs bieżący 0,00
RSS

QUANTUM

QUANTUM SOFTWARE SPÓŁKA AKCYJNA [QNT] Kod ISIN: PLQNTUM00018
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2007-09-25

Quantum Software S.A. oferuje systemy informatyczne dla tych przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.

Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania QGUAR – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji w powiązaniu z procesami zakupu i sprzedaży. Qguar to rozwiązanie elastyczne, współpracujące z wieloma różnymi systemami klasy ERP.

Dążąc do dostarczania rozwiązań kompleksowych, wraz z pakietami oprogramowania oferujemy:

 • szeroką gamę sprzętu komputerowego, w tym serwery, urządzenia do identyfikacji towarów i automatyki przemysłowej
 • kompleksowe usługi obejmujące: analizę procesów i potrzeb przedsiębiorstwa, projektowanie rozwiązań IT, instalacje, szkolenia, wdrożenie, asystę powdrożeniową, serwis i opiekę eksploatacyjną.

Quantum adresuje swoją ofertę przede wszystkim do przedsiębiorstw o następującej specyfice działalności:
 • centra logistyczne i dystrybucyjne, nowoczesne struktury magazynowe,
 • firmy produkcyjne z wysokimi wymaganiami w zakresie logistyki,
 • firmy dystrybucyjno-handlowe,
 • operatorzy logistyczni i firmy spedycyjno-transportowe.

Quantum Software dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi QGUAR osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

W Quantum pracuje około 150 osób, przede wszystkim wysokiej klasy specjalistów posiadających wykształcenie i doświadczenie z dziedziny informatyki, logistyki, zarządzania przedsiębiorstwami, automatyki i matematyki. Nowoczesna struktura firmy, praca w obrębie projektów, specjalizowane działy zajmujące się m. in. produkcją systemów standardowych, kontrolą jakości, realizacją projektów indywidualnych, wdrożeniami i szkoleniami, serwisem, czy wreszcie marketingiem i handlem, umożliwiają nam konsekwentną realizację ambitnych celów.

W celu ciągłego udoskonalania rozwijanych produktów, Quantum Software intensywnie współpracuje zarówno z wiodącymi placówkami naukowymi w dziedzinie logistyki oraz aktywnie uczestniczy w ważnych wydarzeniach logistycznych.

Placówki z którymi współpracuje Quantum to między innymi:

 • Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu,
 • Międzynarodowa Wyższa Szkoła Zarządzania i Logistyki we Wrocławiu,
 • Politechnika Rzeszowska,
 • Politechnika Wrocławska – Instytut Eksploatacji Maszyn,
 • Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.

Quantum Software jest również członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Managerów Logistyki. W związku z międzynarodowymi wdrożeniami systemu QGUAR, Quantum współpracowało z tak uznanymi palcówkami logistycznymi jak np. Fraunhofer Institut fuer Materialfluss und Logistik w Dortmundzie (Niemcy), poddając system Qguar specjalizowanej walidacji.


Debiut na GPW: 16 sierpnia 2007 r.
podstrony