Jesteś w: Strona główna » Giełda » QUERCUS
Kurs bieżący 2,82
RSS

QUERCUS

QUERCUS TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A. [QRS] Kod ISIN: PLQRCUS00012
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
2,74 2,73 2,85 2,82 0.00 % 4407 12 16:40
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  QUERCUS

Opis spółki

  

Quercus TFI S.A. to pierwsze w Polsce publiczne towarzystwo funduszy inwestycyjnych, którego oferta skierowana jest do zamożnych i bardzo zamożnych Inwestorów. Towarzystwo zostało założone w sierpniu 2007 roku przez grupę doświadczonych specjalistów z branży inwestycyjnej. W lutym 2008 roku Quercus TFI S.A. otrzymało zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności. Pod koniec marca 2008 r. zaoferowane zostały 4 pierwsze unikalne subfundusze wchodzące w skład funduszu QUERCUS Parasolowy SFIO. Kolejne innowacyjne produkty zostały uruchomione w 2010, 2012 i 2013 roku.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług. Jest to możliwe nie tylko dzięki temu, że nasz zespół tworzą długoletni praktycy polskiego rynku kapitałowego, ale również dzięki współpracy z najbardziej renomowanymi instytucjami. Naszym audytorem jest Deloitte Audyt Sp. z o.o., bankiem depozytariuszem – Deutsche Bank Polska S.A., dostawcą systemu informatycznego – Comarch S.A., a agentem transferowym – ProService Agent Transferowy Sp. z o.o. Fundusze QUERCUS oferowane są przez wiodące polskie instytucje finansowe, działające w segmencie private banking.

Zaufanie – zależy nam na tym, aby nasi Klienci byli spokojni o powierzone nam oszczędności. To dlatego kapitał zakładowy Quercus TFI S.A. wielokrotnie przekracza minimalny poziom wyznaczony w ustawie o funduszach inwestycyjnych, a kluczowi pracownicy Towarzystwa zainwestowali swoje oszczędności w kapitał Quercus TFI S.A. oraz fundusze QUERCUS. Wspólne inwestowanie środków razem z Klientami jest dla nas bodźcem do działania, a Klientom daje poczucie, że ich aktywa są efektywnie zarządzane.

Naszym celem jest wykorzystanie zdobytej wiedzy w tworzeniu unikalnych rozwiązań inwestycyjnych, dających szansę na ponadprzeciętne zyski bez podejmowania zbędnego ryzyka. Zarządzając funduszami QUERCUS wykorzystujemy nie tylko nasze długoletnie doświadczenie, ale także wspieramy się najnowszymi osiągnięciami naukowymi.


Debiut na GPW: 11 września 2008 roku.
 
podstrony