Jesteś w: Strona główna » Giełda » RAWLPLUG
Kurs bieżący 0,00
RSS

RAWLPLUG

Raw Plug SA [RWL]
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Komunikaty spółki

  RAWLPLUG

Analizy i rekomendacje

  RAWLPLUG

Opis spółki

  

Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie.

Projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych rozwiązania znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

W 13 spółkach, na 4  kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników. Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów, odpowiadających różnym rodzajom asortymentu.

Zajmujemy się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań z zakresu technik zamocowań, ich projektowaniem, produkcją i dystrybucją.

Mając na uwadze wysokie wymagania odbiorców poddajemy produkty testom w naszych europejskich laboratoriach i nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych specjalistów.

Portfolio Grupy obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia.

Know-how Grupy Rawlplug to spuścizna wiedzy i praktyki, nabytych podczas wieloletniej działalności naszych spółek:

  • blisko 100-letnie doświadczenie spółki produkcyjnej Rawlplug Ltd. w zakresie projektowania i produkcji lekkich i ciężkich zamocowań mechanicznych,
  • 90 lat doświadczeń spółki produkcyjnej Globus w zakresie wytwarzania pił i narzędzi,
  • 50-cio letnie doświadczenie Łańcuckiej Fabryki Śrub-ŁF w zakresie projektowania i produkcji elementów złącznych gwintowanych,
  • 35 lat doświadczeń spółki produkcyjnej STAHL w zakresie produkcji kotew chemicznych,
  • 20 lat doświadczeń spółki produkcyjnej Rawlplug SA (dawniej Koelner SA) w zakresie wytwarzania lekkich i ciężkich zamocowań mechanicznych, w tym kołków fasadowych i dachowych.\
Debiut na GPW30.11.2004 r.

podstrony