Jesteś w: Strona główna » Giełda » REDAN
Kurs bieżący 1,65
RSS

REDAN

REDAN SPÓLKA AKCYJNA [RDN] Kod ISIN: PLREDAN00019
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
1,65 1,63 1,65 1,65 -1.79% ↓ 1420 2323 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  REDAN

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

Działalność Grupy dzieli się na dwa – wyraźnie różniące się – sektory: modowy i dyskontowy. W ramach obu segmentów funkcjonuje łącznie ok. 700 placówek.

Działająca na rynku dyskontowym sieć sklepów TXM oferuje bardzo szeroką gamę ubrań oraz akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jest ona uzupełniona tekstyliami domowymi, obuwiem i dodatkami. „Ubieramy całą rodzinę” jest hasłem przewodnim tej sieci. Silnymi stronami TXM jest bardzo dobra relacja jakości ubrań do ich ceny oraz rozległa sieć dystrybucji. Na terenie Polski działa około 310 sklepów TXM. Są one lokalizowane głównie w małych i średnich miejscowościach. W sklepach tej sieci są oferowane towary polskich producentów lub importerów, często znanych i markowych produktów.

Na rynku modowym Grupa Redan rozwija, promuje i dystrybuuje swoje popularne marki odzieżowe Top Secret, Troll i Drywash. Kolekcje tych marek są tworzone przez własnych  projektantów, a następnie produkowane na zasadzie outsourcingu w ponad 100 fabrykach w Polsce i za granicą, w szczególności w Chinach, Indiach, Bangladeszu, Turcji, Hongkongu, Pakistanie. Dystrybucja jest prowadzona poprzez sklepy detaliczne i salony Top Secret. Sprzedaż odbywa się również przez sklep internetowy. Redan posiada także sieć sklepów Top Secret i Troll  za granicą – na Ukrainie i w Rosji. Sieć sklepów  sektora modowego Grupy obejmuje około 350 placówek w Polsce i za granicą (własnych, franczyzowych i kornerów).

Grupa Kapitałowa Redan zatrudnia ok. dwóch  1,5 tys. osób.

Debiut na GPW: 2003 r.

podstrony