Jesteś w: Strona główna » Giełda » REINHOLD
Kurs bieżący 0,00
RSS

REINHOLD

REINHOLD POLSKA A.B. [RHD] Kod ISIN: SE0001856519
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Komunikaty spółki

  REINHOLD

Analizy i rekomendacje

  REINHOLD

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2007-12-13

W drugiej połowie lat 50-tych, Reinhold Gustaffsson, dziś niekwestionowana legenda szwedzkiej myśli budowlanej i urbanistycznej, postanowił wprowadzić w życie ideę budownictwa łączącego w sobie: najwyższej klasy jakość, tradycyjny szwedzki funkcjonalizm oraz przystępną cenę. Kierując się zasadą obustronnej satysfakcji w biznesie, Reinhold Gustaffsson, zwykł mawiać "Lepiej jest mieć udział w szeregu przedsięwzięć, z których każde przynosi umiarkowany zysk, niż w nielicznych projektach nawet bardzo zyskownych". Dlatego właśnie firma Reinhold jest stale otwarta na nowe wyzwania.

W ciągu 50 lat firma Reinhold stała się potentatem na rynkach, szwedzkim i europejskim oraz solidnym partnerem notowanym na giełdzie w Sztokholmie. Dziś dysponuje lokalizacjami w całej Europie zachodniej, atrakcyjnych rynkach azjatyckich, a także w krajach Europy środkowej i wschodniej. Dzięki swemu doświadczeniu stała się marką rozpoznawalną, kojarzoną z najwyższej klasy jakością, funkcjonalizmem oraz przystępną ceną.

W 2005 roku firma Reinhold wprowadziła w życie plan inwestycji w Polsce. Pierwsze biuro powstało w Katowicach i działa na prężnie rozwijającym się śląskim rynku nieruchomości. Aby w pełni zrealizować założenia inwestycyjne, w 2006 roku zainaugurowano działalność Reinhold z główną siedzibą w Warszawie.

Reinhold zajmuje się zarówno klasyczną działalnością deweloperską, jak i inwestycjami w gotowe projekty. Spółka posiada biura w największych polskich miastach: Warszawie, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu, gdzie realizuje obecnie inwestycje mieszkaniowe i biurowe. Reinhold, jako pierwsza szwedzka firma, zadebiutowała na parkiecie warszawskiej giełdy.

Debiut na GPW13.12.2007

podstrony