Jesteś w: Strona główna » Giełda » REMEDIS
Kurs bieżący 0,00
RSS

REMEDIS

REMEDIS SPÓŁKA AKCYJNA [REM] Kod ISIN: PLREMDS00021
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  
Podstawową działalność Remedis SA można określić stwierdzeniem: pomaga leczyć. Spółka o wielkopolskich korzeniach od lat działa na rynku ochrony zdrowia - ułatwia Zakładom Opieki Zdrowotnej (ZOZ) utrzymanie płynności finansowej, wspiera je przy restrukturyzacji oraz reorganizacji zadłużenia, a także doradza. Spółka kieruje swoje usługi  także do samorządów terytorialnych, które są odpowiedzialne za zarządzanie jednostkami ochrony zdrowia.

Remedis SA działa na rynku od 2006 roku kontynuując  pracę i misję firmy Obsługa Wierzytelności "Faktor" Sp. z o.o. – obecnie KLN Investments Sp. z o.o., której podstawową działalności był obrót wierzytelnościami oraz pośrednictwo w tym zakresie na rzecz banków (m.in. BIG Bank Gdański, BIG Bank S.A., AmerBank S.A. oraz Bank Współpracy Europejskiej S.A.). Od listopada 2010 roku akcje Remedis S.A są notowane na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Relacja z debiutu

19 listopada 2010 roku na parkiecie alternatywnego rynku NewConnect odbyło się pierwsze notowanie praw do akcji spółki Remedis.  Jest to  72 debiut w tym roku oraz 174 spółka notowana na alternatywnym rynku akcji GPW. 
podstrony