Jesteś w: Strona główna » Giełda » SEKO
Kurs bieżący 6,81
RSS

SEKO

Seko SA [SEK] Kod ISIN: PLSEKO000014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
6,73 6,59 6,81 6,81 0.00 % 6340 42468 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  SEKO

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

SEKO SA jest jednym z wiodących przedsiębiorstw przetwórstwa rybnego w Polsce. Firma powstała w 1992 roku w Porcie Rybackim „Dalmor" w Gdyni, a w 1995 roku została przeniesiona do Chojnic. Aktualnie zakład ma powierzchnię 16 000 m2 i zatrudnia ponad 500 osób z terenów powiatu chojnickiego. Jest najnowocześniejszym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce i jednym z większych w Europie.

SEKO SA zajmuje się głównie produkcją marynat rybnych, wyrobów rybnych na bazie śledzia solonego, sałatek i past rybnych, ryb smażonych w zalewach octowych i pomidorowych oraz innych rybnych wyrobów garmażeryjnych. W ofercie jest ponad 200 pozycji asortymentowych opartych głównie na bazie śledzia i makreli sprowadzanych z Islandii, Norwegii, Danii i Niemiec. Wśród produktów nagradzanych warto wymienić: Filety śledziowe z suszonymi pomidorami z tytułem Perła Rynku FMCG 2009 czy Ognistą zagrychę i Sałatkę polską ze śledziem i groszkiem z certyfikatem Doceń polskie. SEKO SA jest również producentem past kanapkowych i sałatek warzywnych oraz umacnia swoją pozycję w segmencie wyrobów garmażeryjnych.

Wyroby SEKO SA są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, cieszą się też uznaniem klientów z Niemiec, Czech, Słowacji, Francji, Irlandii, Anglii, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Od 15 marca 2007 SEKO SA należy do grona spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Debiut na GPW10.04.2007 r.

podstrony