Jesteś w: Strona główna » Giełda » SETANTA
Kurs bieżący 0,00
RSS

SETANTA

SETANTA FINANCE GROUP SPÓŁKA AKCYJNA [SET] Kod ISIN: PLSNTFG00017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Komunikaty spółki

  SETANTA

Opis spółki

  
Setanta Finance Group S.A. jest spółką inwestycyjno-usługową, operującą na szeroko rozumianym  rynku nieruchomości. Spółka wraz z podmiotami zależnymi tworzy Grupę Kapitałową SFG S.A.

Grupa Kapitałowa SFG S.A. świadczy usługi w ramach następujących segmentów:

Działalność usługowa
Segment działalności usługowej realizowany jest przez spółki zależne Warsaw Properties oraz WP Warsaw Properties i obejmuje zarządzanie nieruchomościami, usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pozyskiwanie finansowania na nabycie nieruchomości oraz usługi ogólnobudowlane realizowane przez własne zespoły projektowo-remontowe. Działalność usługowa obejmuje także tworzenie narzędzi marketingowych pozwalających na bezpośredni kontakt klienta z developerem przy wykorzystaniu produktów informatycznych/telekomunikacyjnych.

Działalność deweloperska

Segment działalności deweloperskiej realizowany jest przez spółkę zależną Neovisis. SFG SA operuje w obszarze nieruchomości mieszkaniowych i usługowo-biurowych.

Działalność hotelowa
Segment działalności hotelowej realizowany jest poprzez spółkę zależną Warsaw Property Fund. Nieruchomości lokalowe stanowiące własność SFG SA  funkcjonują w ramach systemu Aparthotelu zarządzanego przez zewnętrznego operatora w oparciu o umowy najmu długoterminowego.

Działalność inwestycyjna
SFG SA aktywnie włącza się w budowanie wartości przedsiębiorstwa, współpracuje z funduszami Venture Capital i Private Equity, a także prywatnymi inwestorami. Perspektywa inwestycyjna to okres 2-5 lat. Po upływie tego okresu następuje upublicznienie podmiotu na rynku NewConnect/GPW lub sprzedaż udziałów/akcji inwestorowi finansowemu/branżowemu. Na chwilę obecną (październik 2012) SFG jest zaangażowana jako inwestor finansowo-branżowy w budowę i rozwój dwóch projektów biznesowych - Italia Retail oraz Excelead S.A.


podstrony