Jesteś w: Strona główna » Giełda » SITE
Kurs bieżący 0,15
RSS

SITE

SITE SPÓŁKA AKCYJNA [STE] Kod ISIN: PLSITE000013
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,15 0,13 0,15 0,15 0.00 % 3400 462 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
SITE SPÓŁKA AKCYJNA skupia swoją działalność w zakresie budowy, rozwóju i zarządzania specjalistycznymi portalami internetowymi oraz tworzeniu na zlecenie klientów dedykowanych systemów, aplikacji i serwisów internetowych.

Głównym obszarem aktywności Spółki jest tworzenie, rozwój i zarządzanie tematycznymi portalami internetowymi, a bezpośrednim celem tworzenia serwisów jest dostarczenie interaktywnej rozrywki i informacji możliwie największej grupie użytkowników.

Site S.A. działa w segmentach, w których przychody generowane są ze sprzedaży powierzchni reklamowej, prowizji od partnerów za pozyskanie klientów oraz z opłat od użytkowników w zamian za możliwość korzystania z treści oferowanych przez Spółkę.

SITE SPÓŁKA AKCYJNA zadebiutowała na rynku NewConnect 18 czerwca 2010 roku.
podstrony