Jesteś w: Strona główna » Giełda » SUWARY
Kurs bieżący 9,40
RSS

SUWARY

SUWARY SA [SUW] Kod ISIN: PLSUWAR00014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
9,45 9,40 9,45 9,40 -0.53% ↓ 2 19 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  SUWARY

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

SUWARY S.A. reprezentuje ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie. Firma jest nowoczesnym, skutecznie zarządzanym i dynamicznie rozwijającym się zakładem produkcyjnym. Od 1995 roku funkcjonuje jako spółka akcyjna, a od 1998 jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Główne cele SUWARY S.A. to wysokiej jakości produkty i całkowite zadowolenie klienta. Jako wiodący wytwórca specjalizujemy się w dwóch grupach produktów: akcesoria samochodowe i opakowania z tworzyw sztucznych.

Aby w pełni spełniać wymagania jakościowe klientów wdrożyła w 1996 roku System Zarządzania Jakością ISO 9001, certyfikowany i potwierdzony przez TUV w Essen (Rensko-Westfalskie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego). Firma jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, dzięki czemu spełnia zindywidualizowane oczekiwania swoich Klientów .

SUWARY S.A. wykorzystuje do swojej produkcji surowce najlepszych dostawców, dzięki czemu osiąga najbardziej restrykcyjne międzynarodowe standardy jakościowe. Filozofia działalności jest oparta na długoterminowej współpracy, poprzez bardzo bliskie kontakty z partnerami firmy.

Priorytety firmy to:

  • doskonała jakość,
  • niezawodność,
  • ustanawianie bliskich relacji opartych o wzajemną współpracę i zaufanie,
  • efektywne zarządzanie,
  • elastyczność działań.

Operacyjny dynamizm pozwala spełniać najbardziej wysublimowane potrzeby swoich odbiorców.

Spółka była laureatem tytułu "Solidna Firma", odzwierciedlającego zaufanie, doskonałą reputację i uczciwość kupiecką w kontaktach handlowych. Wszystkie doświadczenia i zdolności, w tym zdolności produkcyjne, wykwalifikowane kadry, dynamiczna kadra zarządzająca, zaufanie i wieloletnia obecność na rynku czynią z firmy doskonałego partnera do współpracy.

 Debiut na GPW14.10.1998 r.

podstrony