Jesteś w: Strona główna » Giełda » SWISSMED
Kurs bieżący 0,00
RSS

SWISSMED

SWISSMED CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA AKCYJNA [SWD] Kod ISIN: PLSWMED00013
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  SWISSMED

Opis spółki

  
SWISSMED CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA AKCYJNA jest dynamicznie rozwijającą się organizacją medyczną działającą w Gdańsku od 1996r. Firma powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy oraz kapitału szwajcarskiego udziałowca. Spółka realizuje przyjęte kilka lat temu założenia rozwojowe oferując pełen zakres usług medycznych od medycyny rodzinnej do lecznictwa szpitalnego.

Swissmed Centrum Zdrowia to obecnie sześciu przychodniach i wielospecjalistyczny szpital w Gdańsku oraz budowany szpital w Warszawie. Gdański szpital Swissmed to 73-łóżkowy obiekt o powierzchni prawie 8000 m kw. będący pierwszą tego typu placówką w Polsce. W prestiżowym konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego Szpital Swissmed został uznany jako Budowa
Roku 2003.

W kwietniu 2010 roku na warszawskim Bródnie rozpoczęła się budowa wielospecjalistycznego szpitala Swissmed. W szpitalu znajdzie się w kilkanaście sal z 44 łóżkami dla pacjentów oraz 3 sale operacyjne. W kompleksie przyszpitalnym znajdą się także przychodnie, w których odbywać się będą konsultacje lekarskie, sprofilowane centra diagnostyczne: radiologiczne, endoskopowe, kardiologiczne, okulistyczne, itd., własna sterylizatornia narzędzi chirurgicznych oraz laboratorium. Otwarcie szpitala planowane jest na maj 2011 roku.

Debiut na GPW: października 2004 r.
podstrony