Jesteś w: Strona główna » Giełda » SYGNITY
Kurs bieżący 3,36
RSS

SYGNITY

Sygnity SA [SGN] Kod ISIN: PLCMPLD00016
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
3,43 3,25 3,45 3,36 -2.33% ↓ 8042 27112 23.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

Jesteśmy obecni na polskim rynku IT nieprzerwanie od 24 lat. Filozofia pełnej koncentracji na Kliencie decyduje o naszym sukcesie i pozwala budować zaufanie oraz długofalowe relacje z partnerami. Nieustannie pogłębiamy i uzupełniamy wiedzę na temat branży oraz otoczenia w jakim działają nasi Klienci. Współpracę z nimi postrzegamy jako dynamiczny proces tworzenia. Jego podstawą jest zdolność do zmian, porozumienia się w każdej sytuacji i kreatywne podejście do potrzeb i rozwiązywania problemów.

Wiemy, że partnerski model współpracy wymaga dogłębnej wiedzy, dlatego też nieustannie inwestujemy w rozwój naszych ekspertów oraz w badania i rozwój naszych rozwiązań IT. Jako pionierzy polskiego rynku informatycznego dysponujemy rozległymi kompetencjami, które pozwalają nam nie tylko odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, ale też wyprzedzać ich oczekiwania.

Postrzegamy się jako kompetentnych doradców, dlatego oferujemy pełen zakres usług informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji administracji publicznej. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania własne oraz czołowych międzynarodowych firm IT. Do podstawowych obszarów naszej działalności należą:

  • doradztwo informatyczne,
  • produkcja i wdrażanie oprogramowania,
  • integracja rozwiązań,
  • audyt i testowanie oprogramowania,
  • dostarczanie infrastruktury informatycznej,
  • outsourcing IT.
Debiut na GPW27.10.1995 r.
podstrony