Jesteś w: Strona główna » Giełda » SYGNITY
Kurs bieżący 0,00
RSS

SYGNITY

Sygnity SA [SGN] Kod ISIN: PLCMPLD00016
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

  

Jesteśmy obecni na polskim rynku IT nieprzerwanie od 24 lat. Filozofia pełnej koncentracji na Kliencie decyduje o naszym sukcesie i pozwala budować zaufanie oraz długofalowe relacje z partnerami. Nieustannie pogłębiamy i uzupełniamy wiedzę na temat branży oraz otoczenia w jakim działają nasi Klienci. Współpracę z nimi postrzegamy jako dynamiczny proces tworzenia. Jego podstawą jest zdolność do zmian, porozumienia się w każdej sytuacji i kreatywne podejście do potrzeb i rozwiązywania problemów.

Wiemy, że partnerski model współpracy wymaga dogłębnej wiedzy, dlatego też nieustannie inwestujemy w rozwój naszych ekspertów oraz w badania i rozwój naszych rozwiązań IT. Jako pionierzy polskiego rynku informatycznego dysponujemy rozległymi kompetencjami, które pozwalają nam nie tylko odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, ale też wyprzedzać ich oczekiwania.

Postrzegamy się jako kompetentnych doradców, dlatego oferujemy pełen zakres usług informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji administracji publicznej. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania własne oraz czołowych międzynarodowych firm IT. Do podstawowych obszarów naszej działalności należą:

  • doradztwo informatyczne,
  • produkcja i wdrażanie oprogramowania,
  • integracja rozwiązań,
  • audyt i testowanie oprogramowania,
  • dostarczanie infrastruktury informatycznej,
  • outsourcing IT.
Debiut na GPW27.10.1995 r.
podstrony