Jesteś w: Strona główna » Giełda » TAMEX
Kurs bieżący 0,65
RSS

TAMEX

TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SPÓŁKA AKCYJNA [TOS] Kod ISIN: PLTAMEX00015
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,65 0,65 0,65 0,65 0.00 % 2 1 09:02
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  

TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SPÓŁKA AKCYJNA jest wiodącym polskim wykonawcą zewnętrznych kompleksów sportowych takich, jak stadiony lekkoatletyczne, boiska piłkarskie, boiska do rugby i hokeja na trawie, bieżnie sportowe. W ciągu 11 lat swej działalności spółka zrealizowała niemal 600 inwestycji, których najwyższą jakość potwierdzają między innymi uzyskane certyfikaty FIFA czy IAAF (Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych).

Model działania TAMEX OS zakłada realizację wszystkich etapów budowy obiektów sportowych - od projektu po wykończenie, a następnie konserwację i serwis. Daje to Spółce z jednej strony dużą przewagę konkurencyjną i pełną kontrolę jakości, a z drugiej pozwala na uzyskanie lepszych wyników finansowych.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 26 kwietnia 2011 roku.

podstrony