Jesteś w: Strona główna » Giełda » ULMA
Kurs bieżący 0,00
RSS

ULMA

ULMA CONSTRACCION POLSKA SA [ULM] Kod ISIN: PLBAUMA00017
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Opis spółki

   ostatnia aktualizacja: 2008-02-23

ULMA CONSTRACCION POLSKA SA jest jednym z wiodących producentów i dostawców nowoczesnych systemów deskowań w Polsce.

Firma specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla firm wykonawczych realizujących obiekty w technologii monolitycznej. Projektuje i dostarcza deskowania do realizacji obiektów w budownictwie mieszkaniowym, biurowym, przemysłowym, handlowo-usługowym i inżynieryjnym.

Obsługuje największe firmy budowlane - polskie i zagraniczne. Z jej wiedzy i doświadczenia korzystają nalepsi: Strabag, Warbud, Budimex Dromex , Mostostal Warszawa, Hochtief Polska, Skanska i wielu innych.

Skąd się wziął sukces? Składa się na niego 17 lat intensywnego rozwoju w oparciu o wnikliwą analizę rynku, intuicję i głęboką wiarę w możliwości firmy.

Bauma S.A. rozpoczęła działalność od wytwarzania betonowej kostki brukowej i już wkrótce hasło „kostka Bauma" stało się synonimem tego produktu na długie lata. W 1991 roku poszerzyła działalność o dystrybucję systemów szalunkowych, stopniowo stawiając na specjalizację w zakresie technologii monolitycznych. W miarę zwiększania udziału w polskim rynku deskowań zrezygnowała z wytwarzania kostki betonowej i kruszyw oraz wynajmu żurawi i w 1998 roku uruchomiła produkcję własnych deskowań stropowych. W następnych latach włączyła do programu produkcji kolejne trzy systemy deskowań, pozwalające wykonać praktycznie każdy element konstrukcji żelbetowej. Zbudowała prężną sieć sprzedaży w kraju i z powodzeniem rozwinęła eksport do 10 krajów Europy i do Kazachstanu. Stale poszukiwała jednak nowych pomysłów, pozwalających skutecznie konkurować na coraz bardziej wymagającym rynku, oczekującym ekonomicznych i „szytych na miarę" rozwiązań.

Rok 2004 był przełomowy. Właśnie wtedy spotkały się drogi firmy i ULMA Construcción, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań w Europie Zachodniej i Ameryce. Połączenie znajomości realiów polskiego rynku z ponad 40-letnim dorobkiem firmy ULMA zaowocowało stworzeniem nowej jakości na rynku deskowań oraz możliwościami sprostania najambitniejszym projektom i wyzwaniom stawianym przez Klientów. Z wieloma spośród nich  firma współpracuje od lat.

 Debiut na GPW21.05.1997 r.

podstrony