Jesteś w: Strona główna » Giełda » URSUS
Kurs bieżący 1,77
RSS

URSUS

Ursus [URS]
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
1,78 1,77 1,82 1,77 -0.56% ↓ 68803 123 17.10.2018
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Analizy i rekomendacje

  URSUS

Opis spółki

  

URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania doświadczeń i podtrzymywania przemysłowych tradycji w oparciu o rodzimy kapitał.  Z naszych maszyn korzystają kolejne już pokolenia Polaków. Ursus to bez wątpienia najstarsza polska marka pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa.

Profilem Spółki jest produkcja i sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych. W ofercie produktowej, Ursus stawia przede wszystkim, na jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Pod tym względem wytworzone produkty nie ustępują światowym liderom, a dzięki włączeniu do naszej oferty sprawdzonych maszyn rolniczych, URSUS S.A.  zyskuje zupełnie nowe możliwości rozwoju szerokiego asortymentu wyrobów. Naczelną ideą Spółki jest wytwarzanie różnorodnych maszyn i urządzeń, nacechowanych  europejską jakością wykonania i dobrą  ceną.

Ursus S.A. jest jedyną spółką z segmentu maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie wszystkie nasze działania skupiamy na rozwoju i promocji marki, zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych.

Ursus S.A. tradycyjnie reprezentuje polski kapitał. Posiadamy zakłady produkcyjne w Lublinie, Dobrym Mieście i Opalenicy.  Produkty URSUS S.A., odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc znakomitą tradycję z nowoczesnością i wysoką jakością.

Debiut na GPW25.01.2008 r.

podstrony