Jesteś w: Strona główna » Giełda » VIDIS
Kurs bieżący 1,48
RSS

VIDIS

ViDiS S.A. [VDS] Kod ISIN: PLVIDIS00014
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
1,48 1,48 1,48 1,48 +9.63% ↓ 1 1 17.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
ViDiS jest wyspecjalizowanym dystrybutorem urządzeń audiowizualnych. W ofercie spółki znajdują się systemy interaktywne, projektory i ekrany, a także wyświetlacze Digital Signage i akcesoria prezentacyjne. Produkty ViDiS S.A.  są sprzedawane tylko i wyłącznie poprzez sieć partnerów handlowych, która obecnie obejmuje już ponad 2000 podmiotów i jest nieustannie poszerzana.

Spółka dystrybuuje produkty światowych marek takich jak m.in.: Sanyo, Casio, Panasonic, Philips, Qomo, Vivitek, Lumens, Vision, Plus Vision, Smart Media Solutions, SpinetiX, Evoko, Dispio, Just Lamps, Aver oraz marek należących do grupy ACCO  (Nobo, Rexel, GBC, Kensington). ViDiS S.A. posiada także markę własną - AVTek, w ramach której sprzedaje ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty oraz akcesoria prezentacyjne. W latach 2006-2008 firma odnotowała wzrost przychodów w wysokości 400% i zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju.
podstrony