Jesteś w: Strona główna » Giełda » WERTHHOLZ
Kurs bieżący 0,47
RSS

WERTHHOLZ

WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA [WHH] Kod ISIN: PLWRTHL00016
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,47 0,47 0,47 0,47 +2.17% ↓ 400 188 16.08.2017
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA powstał pod koniec 2007 r. w oparciu o aktywa Werth Holz Polska Sp. z o.o., będącej częścią niemieckiego koncernu Werth-Holz GmbH, wówczas największego europejskiego producenta i dostawcy elementów drewnianej architektury ogrodowej. Od początku 2008 r. spółka rozpoczęła działalność produkcyjną na przejętym majątku, odbudowując dawną pozycję marki WERTH-HOLZ. Obecnie jest jednym z największych w Polsce zakładów drewnianej architektury ogrodowej.

Do podstawowych wyrobów produkowanych i sprzedawanych przez spółkę należą płotki, domki narzędziowe i dziecięce, pergole, huśtawki, kwietniki, itp. Głównym akcjonariuszem Werth-Holz S.A. jest fundusz Sovereign Capital S.A., który posiada ok. 89% akcji firmy.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 15 lipca 2010 roku.
podstrony