Jesteś w: Strona główna » Giełda » WESTREAL
Kurs bieżący 0,00
RSS

WESTREAL

WEST REAL ESTATE SPÓŁKA AKCYJNA [WRE] Kod ISIN: PLWREST00018
Kurs PLN Zmiana % dzienna Obrót Czas ost. zmiany
Otw. Min. Max. Ost. szt. PLN
0,00 0,00 0,00 0,00 0.00 % - - 01.01.1970
Historyczny kurs zamknięcia
Tryb
Typ wykresu
Porównaj instrument z:
1 2 3 4

Sprawdź kontrahenta

Verdict
ZNAJDŹ FIRMĘ » ZAMÓW RAPORT » ODBIERZ E-MAIL

Dostawcą usługi jest VERDICT

Wyszukaj interesującą Cię firmę i zamów pełny raport, który zawiera aktualne, najważniejsze informacje finansowe potrzebne do podjęcia słusznej decyzji przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem, biurem podróży, deweloperem, sklepem internetowym, nowym pracodawcą itp. Raport pozwala także na sprawdzenie Twojej konkurencji.

Opis spółki

  
WEST REAL ESTATE SPÓŁKA AKCYJNA funkcjonuje na rynku od 2007 r., ale realizacją podstawowego przedmiotu działalności zajmuje się od grudnia 2009 r. Od tego czasu funkcjonuje w formie spółki akcyjnej i prowadzi działalność polegającą na inwestowaniu posiadanych środków finansowych w przedsięwzięcia związane z nabywaniem atrakcyjnych nieruchomości do majątku Spółki i przekazaniem procesu zarządzania nimi zależnym spółkom komandytowym.

Spółka prowadzi swą działalność na płaszczyźnie 3 branż: detalicznej sprzedaży paliw, nieruchomości oraz hotelarskiej. Na czele spółki stoi kompetentny i doświadczony Zarząd posiadający znajomość realiów rynkowych związanych z prowadzoną działalnością zapewniający zorientowanie na poszukiwanie atrakcyjnych potencjalnych przedmiotów inwestycji.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect 18 marca 2011 roku.
podstrony