Jesteś w: Strona główna » Biznes » Gospodarka

Branżowe programy promocji

06.12.2017 17:03  Gospodarka
Branżowe programy promocji Startują branżowe programy promocji. Wśród priorytetowych branż, wskazanych przez Ministerstwo Rozwoju, znajdują się między innymi: meble, moda polska wraz z biżuterią, jachty, łodzie rekreacyjne oraz kosmetyki.

Za dziewięć z nich odpowiada Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Promocją pozostałych trzech zajmują się: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Polska Organizacja Turystyczna. Programy adresowane są do małych i średnich firm. Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński powiedział, że wspieranie eksportu jest bardzo ważne dla całej gospodarki.

Zadaniem Agencji w ciągu kolejnych dwóch lat będzie między innymi organizacja stoisk targowych na blisko 100 imprezach wystawienniczych, nawiązywanie kontaktów z przedstawicielami wskazanych branż oraz organizacja w Polsce misji dla zagranicznych przedsiębiorców i dziennikarzy. Działania te mają się odbywać w ramach programu "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand". Jego budżet to blisko 40 milionów euro.

IAR


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes