Jesteś w: Strona główna » Biznes » Gospodarka

I PST z Grupy PGNiG stworzyło specjalną taryfę dla Polaków w Niemczech

29.11.2018 10:00  Gospodarka
I PST z Grupy PGNiG stworzyło specjalną taryfę dla Polaków w Niemczech PST z grupy Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) zaoferowało polskim klientom mieszkającym w Niemczech specjalną taryfę, podała spółka. Program Polska Energia to także kompletna obsługa w języku polskim.

"Szacuje się, że w Niemczech żyje ponad milion Polaków. Jako firma o polskich korzeniach, chcemy ułatwić polskiej społeczności wybór dostawcy energii dla gospodarstw domowych oraz dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Jesteśmy świadomi tego, że umowy w obcym języku czy zasady dotyczące zmiany dostawcy nie zawsze są łatwe do zrozumienia. Dlatego przygotowaliśmy kompletną obsługę klienta w języku polskim. To nie tylko strona internetowa i telefoniczna infolinia, ale także wszystkie informacje na temat taryf i wzory pism po polsku. Nasze taryfy są jasne i przejrzyste, więc nasi klienci nie muszą obawiać się ukrytych kosztów" - powiedział dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w PST Europe Sales Patric Weiler, cytowany w komunikacie.

PST w ramach programu Polska Energia oferuje na korzystnych warunkach i na terenie całego kraju ekologiczną energię elektryczną w 100% certyfikowaną przez TÜV. Ponadto PST zapewnia 24-miesięczną gwarancję ceny na swoje produkty energetyczne, podano również.

PGNIG Supply & Trading GmbH (PST) to dostawca energii z siedzibą w Monachium. Jego spółka-córka, PST Europe Sales GmbH (PST ES), oferuje klientom w Niemczech i Austrii zaopatrzenie w energię elektryczną oraz gaz.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą, importem i eksportem gazu ziemnego, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą.

ISBnews

Notowania PGNIG
  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes