Grupa Azoty
PARTNER
SERWISU
Jesteś w: Strona główna » Biznes » Gospodarka

Na 11-stym Forum Inwestycyjnym o nowych technologiach

16.04.2018 14:04  Gospodarka
Na 11-stym Forum Inwestycyjnym o nowych technologiach Nowoczesne technologie - finansowe, w służbie zdrowia i energetyce - zdominują 2-dniowe Forum Inwestycyjne, które dziś rozpoczęło się w Tarnowie. Eksperci zajmą się także problematyką nowoczesnych systemów zarządzania w przedsiębiorstwach.

Wśród zaproszonych gości są między innymi inwestorzy, innowatorzy, biznesmeni, politycy, naukowcy oraz przedstawiciele start-upów (czyli młodych technologicznych firm o dużych możliwościach wzrostu).

Prezydent Tarnowa Roman Ciepela powiedział podczas otwarcia Forum, że ważne jest, by nowe rozwiązania były ekonomicznie uzasadnione, ale przede wszystkim by rozwiązywały nasze codzienne problemy.
Jutrzejszy dzień będzie należał przede wszystkim do start-upów.

Przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego Zygmunt Berdychowski, że zgłoszono 116 propozycji starupowych. Do prezentacji w Tarnowie wybrano 81 projektów, dochodzi do tego 20 projektów zgłoszonych do konkursu Robot Show.

W czasie Forum zaplanowano panele dyskusyjne, wykłady, prezentacje raportów, dyskusje oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie.

Wieczorem zostaną wręczone nagrody inwestycji i inwestora roku. A jutro będą przyznane nagrody w konkursie "Startup Award", którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych i perspektywicznych startaupów z Polski i zagranicy (szczególnie z naszej części Europy) oraz Robot Show - Zbuduj swojego robota! To z kolei konkurs dla młodych konstruktorów.

IAR 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes