Jesteś w: Strona główna » Biznes » Firma » iDream

Jak wygląda zakup sprzętów Apple w leasingu?

08.11.2019 21:34  iDream
Jak wygląda zakup sprzętów Apple w leasingu?

Komputery marki Apple można zakupić w korzystnej opcji leasingu. Czy taki sposób finansowania sprzętu elektronicznego to doskonałe rozwiązanie? Kto może z niego skorzystać? Objaśniamy najważniejsze kwestie dotyczące zakupu MacBooków w leasingu.

 

Idealne rozwiązanie dla firm

Zakup sprzętu elektronicznego i komputerowego dla firm wiąże się z dużymi wydatkami. Dobrej klasy laptop oraz telefon komórkowy to niezbędne wyposażenie większości stanowisk pracy. Koszty generuje także regularna wymiana sprzętu na nowszy, czyli szybszy, wydajniejszy i po prostu lepszy w codziennej pracy. Aby móc korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych, nie nadszarpując firmowego budżetu, warto skorzystać z nabycia sprzętu w leasingu. Ten sposób finansowania sprzętu elektronicznego jest dedykowany wszystkim przedsiębiorcom oraz firmom w Polsce. 

Jak wziąć leasing na sprzęt Apple?

Zakup MacBooka w leasingu w sklepie iDream.pl jest prosty i wygodny. Jak to zrobić? Najpierw zapoznaj się z bogatym asortymentem i wybierz produkt o wartości min 40 000zł netto dla iPad dla komputerów Mac. Co ważne, nie musisz jednorazowo kupować sprzętu o minimalnej wartości uwzględnionej w warunkach naszej oferty. Możesz zadeklarować osiągnięcie tej minimalnej wartości w określonym czasie, czyli mówiąc prościej – Twoje zakupy kumulują się w czasie.

Następnie odwiedź najbliższy salon lub uzupełnij prosty formularz kontaktowy na www.iDream.pl - nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i wyjaśni szczegóły oferty.

Prezentowana opcja charakteryzuje się bardzo korzystnymi warunkami finansowymi oraz niezmiennymi, stałymi ratami zapewniającymi pełną kontrolę wydatków oraz bezpieczeństwo planowania kolejnych inwestycji firmowych. Ubezpieczenie majątkowe sprzętu chroni przedmioty leasingu przez cały okres trwania umowy

Zalety zakupu sprzętu Apple w leasingu

Leasing jako forma płatności za zakupy dla firmy wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim pozwala w prosty i komfortowy sposób nabyć, a następnie regularnie wymieniać konieczny sprzęt bez konieczności ponoszenia bardzo wysokich kosztów. Zakupy otrzymasz niemal tak szybko, jakbyś płacił w tradycyjny sposób. Leasing jako metoda finansowania sprzętu jest bardzo wygodna – wszelkie formalności można załatwić za pomocą kilku kliknięć.


  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes