ING Securities DOM MAKLERSKI ING SECURITIES

Zlecenia specjalne

Dom Maklerski ING jako jedyny w Polsce oferuje klientom detalicznym już od 6 września w pilotażu, a od 22 listopada 2010 r. w standardzie, możliwość korzystania z zaawansowanych typów zleceń, zleceń specjalnych, do których zaliczamy:

  • „Zlecenie ze stopem kroczącym” – potocznie używany skrót angielski – „Trailing stop”,
  • „Jedno zlecenie uruchamia drugie” – potocznie używany skrót angielski – „OTO” (One Triggers the Other),
  • „Jedno zlecenie anuluje drugie” – potocznie używany skrót angielski – „OCO” (One Cancels the Other)

Zlecenia specjalne można składać na wszystkie kontrakty terminowe oraz na akcje spółek kwalifikowanych do indeksów WIG20 i mWIG40, czyli łącznie 60 największych i najpłynniejszych akcji notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zlecenia specjalne Klienci Domu Maklerskiego ING mogą składać przez internet w systemie transakcyjnym SidomaOnLine, bez dodatkowych opłat, ani formalności !

Rynek papierów wartościowych jest coraz bardziej rozwinięty i atrakcyjny dla spółek oraz inwestorów, których przyciąga na potęgę. Przekonaliśmy się o tym niedawno, gdy w zakończonej publicznej ofercie sprzedaży, akcje GPW rozeszły się na pniu jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki” dając zarobić rzeszy indywidualnych inwestorów już na pierwszych notowaniach.

Jednak rynek giełdowy także dojrzewa, a wraz z nim inwestorzy korzystający z coraz bardziej wyrafinowanych strategii inwestycyjnych. Ci najbardziej aktywni, aby osiągnąć sukces potrzebują błyskawicznego dostępu do informacji, niezawodnych systemów transakcyjnych oraz coraz bardziej zaawansowanych narzędzi, czyli systemów transakcyjnych, które umożliwiają automatyczną reakcję na bieżące wydarzenia i notowania oraz na pełną kontrolę nad swoimi zleceniami i obraną strategią. Właśnie wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Dom Maklerski ING jako pierwszy i jedyny dom maklerski w Polsce, udostępnił w swoim systemie transakcyjnym, bez dodatkowych opłat, nowe zaawansowane typy zautomatyzowanych zleceń , czyli zlecenia specjalne.

Unikalne rozwiązanie, polegające na umieszczeniu zleceń na serwerach Domu Maklerskiego ING sprawia, że po złożeniu zlecenia inwestor może wyłączyć swój komputer, a system automatycznie po spełnieniu zadanego warunku wykona odpowiednie działanie np. po przekroczeniu określonej ceny wyśle zlecenia na GPW, zmodyfikuje limit lub po realizacji jednego zlecenia wyśle na giełdę drugie zlecenie, lub je anuluje inne zlecenie. A wszystko to dzieje się automatycznie, zgodnie z warunkami zadanymi przez inwestora.<

Otwórz rachunek

Promocja na zlecenia specjalne

Do 31 stycznia 2011 roku na wszystkie zlecenia specjalne ING Securities wprowadza obniżoną stawkę prowizji.

  • 6 złotych za kontrakt terminowy na indeks
  • 0,15% na akcje z zachowaniem prowizji minimalnej.

Przypominamy również o obowiązującej promocji bezpłatnego prowadzenia rachunku w 2010 r.