Jesteś w: Strona główna » Inwestowanie


Nowy projekt edukacyjny dla inwestorów

14.09.2016 08:47  Inwestowanie
Nowy projekt edukacyjny dla inwestorów Dom maklerski Noble Securities, oferujący inwestowanie poprzez platformę forexową Noble Markets, rozpoczął nową akcję edukacyjną dla inwestorów rynków zagranicznych. Podjęta przez Noble Securities inicjatywa ma na celu podniesienie poziomu wiedzy wśród inwestorów w zakresie przygotowania własnego trading planu, a następnie konsekwentnego realizowania założonych celów inwestycyjnych. Cykl szkoleniowy będzie składał się ze specjalnie przygotowanego e-booka, serii  webinariów, szkolenia stacjonarnego, a także publikacji książkowej Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki.

Dom maklerski Noble Securities uruchomił wieloetapową akcję edukacyjną dla inwestorów. Wszystkie elementy projektu szkoleniowego prowadzone będą przez Macieja Golińskiego, szkoleniowca, zawodowego tradera, który od ponad 20 lat zajmuje się inwestowaniem na rynkach zagranicznych. W przeprowadzonych przez niego kursach oraz webinarach dotychczas wzięło udział ponad 3 tysiące uczestników.

„Zależy nam na tym, by osoby aktywnie inwestujące na rynkach zagranicznych były możliwie jak najlepiej przygotowane do zawierania transakcji, i aby jak największa ich liczba kończyła się sukcesem. Odpowiedzią na potrzeby traderów jest, składające się z kilku etapów szkolenie dla inwestorów.

Obejmuje ono zarówno e-book wprowadzający do cyklu edukacyjnego, jak i webinaria, 5-godzinne szkolenie w Warszawie, a także publikację książkową autorstwa Macieja Golińskiego, której wydaniu patronuje Noble Securities.” - mówi Tomasz Mączka, Dyrektor Zarządzający w Departamencie Rynków Zagranicznych, Noble Securities S.A. „Mamy, nadzieję że przygotowany program szkoleń pogłębi wiedzę oraz rozwinie praktyczne umiejętności osób inwestujących szczególnie na walutach, indeksach giełdowych czy towarach. Cykl jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych traderów.” - dodaje Tomasz Mączka.

„Dobrze przygotowany trading plan szczególnie pomaga poczatkującym inwestorom, gdyż mobilizuje do realizowania wcześniejszych założeń. Trading plan powinien być skrupulatnie przygotowany oraz konsekwentnie wdrażany, co jest najtrudniejszym elementem skutecznego inwestowania. Najlepsze są systemy przygotowane przez samych traderów, ponieważ są wtedy zgodne z ich oceną rynku. Dobry trading plan to kluczowy element skutecznego inwestowania.” - mówi Maciej Goliński, szkoleniowiec.

Dodatkowo, 200 pierwszych osób, które otworzą rachunek rzeczywisty w Noble Markets, otrzyma w prezencie książkę „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” autorstwa Macieja Golińskiego, której wydaniu patronuje dom maklerski Noble Securities.

Pełen harmonogram szkoleń znajduje się na stronie https://szkolenia.noblemarkets.pl/.

Noble Securities
Artykuł sponsorowany  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl nk.pl blip.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

  • ostatnio byłem na konferencji XTB Trading Masterclass i musze stwierdzić, że już dawno tak produktywnie czasu nie spędziłem. spotkanie z ekspertami to jest to czego każdy z nas czasami potrzebuje

    ~saw   (7 listopada 2016 o 10:37)   Zgłoś spam
    Oceń komentarz:
    50%

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

inwestowanie