Jesteś w: Strona główna » Biznes » E-biznes

Taeho Kgil z Samsunga: Koncentrujemy się na kompleksowym cyberbezpieczeństwie

19.11.2019 08:21  E-biznes
Taeho Kgil z Samsunga: Koncentrujemy się na kompleksowym cyberbezpieczeństwie Tylko kompleksowy i spójny ekosystem cyberbezpieczeństwa jest w stanie zaspokoić potrzeby konsumentów w kwestii bezpieczeństwa online, ocenił w rozmowie z ISBnews Taeho Kgil, wiceprezes Samsung Research, odpowiedzialny za System Security i Data Privacy Lab.

"Co roku produkujemy łącznie około 5 mld urządzeń, zaczynając od półprzewodników. I już na tym etapie pracujemy nad zwiększeniem cyberbezpieczeństwa naszych konsumentów. Jednocześnie stosujemy podejście warstwowe, tzn. integrujemy kolejne elementy systemu cyberbezpieczeństwa także w usługach" - powiedział ISBnews Taeho Kgil podczas konferencji Cybersec. 

Samsung rozwija m.in. platformę Knox. Jest ona wbudowywana w smartfony, tablety i inne urządzenia przenośne Samsung w trakcie ich produkcji. Oznacza to, że już w momencie wyjęcia z opakowania urządzenie jest w nią wyposażone. Platforma Knox oparta na nakładających się mechanizmach ochrony i bezpieczeństwa zapobiega włamaniom, złośliwemu oprogramowaniu i innym zagrożeniom.

"Nasza strategia zakłada tworzenie kompleksowych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa. Tylko takie holistyczne podejście jest w stanie dostarczyć konsumentom odpowiednią wartość" - stwierdził wiceprezes Samsung Research.

W jego ocenie, dbanie o bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni jest nieustającym procesem, który musi uwzględnić szereg czynników.

"Żyjemy w erze, w której zaczynamy redefiniować internet. Nieustanne remodelowanie sieci zmusza do nieustannych innowacji w cyberbezpieczeństwie, które uwzględnić muszą także dynamiczny rozwój wielu technologii związanych z systemami rozproszonymi, czy automatyzacją" - powiedział Taeho Kgil.

Samsung Electronics Co., Ltd. jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie technologii.

Źródło: ISBnews

Obejrzyj koniecznie materiały wideo od inwestorzy.tv:
 
Aforti Holding SA, Paweł Opoka - Wiceprezes Zarządu, #262 PREZENTACJE WYNIKÓW   Czym jest faktoring | TWÓJ BIZNES #1
 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com


Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes