Piotr Sienkiewicz nowym Dyrektorem ds. Rozwoju w Rusak Business Services

26.02.2018 12:07  Kadry i Płace
 Piotr Sienkiewicz nowym Dyrektorem ds. Rozwoju w Rusak Business Services
Piotr Sienkiewicz objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w Rusak Business Services. Od dziś odpowiedzialny będzie za budowanie relacji z klientami oraz kreowanie strategii rozwoju firmy.

Piotr Sienkiewicz posiada blisko 26-letnie doświadczenie w usługach celnych. Pracował dla największych polskich i zagranicznych brokerów celnych głównie na terenie Polski i Niemiec.  Przez 17 lat związany ze spółką JAS-FBG, gdzie przez ostatnich osiem lat pełnił funkcję Dyrektora Agencji Celnej zarządzając ponad 300 pracownikami w całym kraju.

Zanim przeszedł do firmy JAS-FBG był pracownikiem administracji celnej gdzie odpowiadał między innymi za audyt wewnętrzny w Izbie Celnej w Warszawie. W latach 2015 - 2016 zajmował stanowisko Wiceprzewodniczącego Komisji ds. Ceł, Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. 
 
Do zadań nowego Dyrektora należeć będzie między innymi rozwój współpracy z kluczowymi klientami oraz formalizacja i standaryzacja procesów obsługi partnerów biznesowych.  Będzie on odpowiedzialny również za firmowe systemy szkoleń oraz rozwój sieci placówek w Polsce i zagranicą.
 
Miło nam powitać Piotra  w naszym zespole. Pozyskanie tak wysoko wykwalifikowanego oraz doświadczonego pracownika jak Piotr jest dla mnie największą bombą transferową 2018 roku. Nasza decyzja o rozbudowie zespołu zarządzającego wynika z konsekwentnej realizacji  celów strategicznych naszej firmy takich jak: pozyskanie nowych klientów, rozwój sieci oddziałów, budowa kompetentnego i eksperckiego zespołu w obszarze  usług celnych – mówi Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.

Rusak Business Services 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

   → Zobacz wszystkie

Najnowsze

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes