Alicja Stefaniak awansuje na stanowisko Group Account Director agencji GetHero

23.04.2018 13:15  Kadry i Płace
Alicja Stefaniak awansuje na stanowisko Group Account Director agencji GetHero
Alicja Stefaniak awansuje ze stanowiska Team Lead na stanowisko Group Account Director w agencji GetHero, gdzie opiekuje się 7 osobowym zespołem Account  Managerów i Talent Managerów.
 
Do GetHero dołączyła w listopadzie 2017 r. przechodząc z L’Oreal gdzie pełniła funkcję Digital Marketing Specialist.
 
Przez te 5 miesięcy zajmowała się budową strategii komunikacyjnych dla kluczowych klientów, jak również rozwijaniem struktur i reorganizacją pracy agencji.
 
Teraz, na stanowisku Group Account Director, pokieruje zespołem Account i Talent Managerów.
 
Alicja Stefaniak ma ponad 7-letnie doświadczenie w branży reklamowej, zarówno po stronie agencji, jak i marketera. W roku 2017 piastowała stanowisko Digital Marketing Specialist w L’Oreal Polska. Wcześniej, będąc Digital Managerem w Havas Media, zajmowała się przygotowywaniem i nadzorowaniem pracy nad strategiami i kampaniami digital dla klientów tego domu mediowego. 
 
W latach 2010-2015 Alicja pracowała po stronie domu mediowego MediaCom - m.in. na stanowisku Communications Planner/Digital Specialist – gdzie zajmowała się strategiami komunikacji i doborem mediów online i offline, jak i codzienną obsługą wiodących klientów i marek.
 
Wśród klientów i marek, z którymi miała na przestrzeni lat okazję pracować znajdują się m.in. Danone, EA Games, Intel, L'Oreal, Phillips, Sony Mobile, Sony Electronics, Universal czy Żywiec Zdrój.
 
Agencja GetHero 

  • RSS
Dodaj artykuł do: Facebook Wykop.pl twitter.com

Komentarze

  

Dodaj komentarz (10-500 znaków)

biznes